Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Jesienią u Lubiczów

W nowym sezonie “Klanu" Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) będzie opłakiwał śmierć swojej żony Krystyny (Agnieszka Kotulanka), jego starsza córka Agnieszka (Paulina Holtz) rozstanie się z Januszem (Michał Lesień), a młodsza Ola (Kaja Paschalska) nie uwolni się od stalkera.


Pawłowi Lubiczowi trudno będzie pozbyć się wyrzutów sumienia po nieoczekiwanej śmierci Krystyny, do której doszło w finale poprzedniej serii.

Najchętniej rzuciłby wszystko

Reklama

- Ona leżała w szpitalu w Stanach, a ja tutaj nie byłem wobec niej w porządku - zwierzy się jej pierwszej miłości, czyli Stiepanowi Vujkovicowi (Roman Frankl). - Jakie to banalne! Chora żona daleko od domu, stres, ogromna pustka i młodzieńcza miłość spotkana po latach.

W obliczu odejścia żony doktor Lubicz zerwie wszelkie kontakty z Jadwigą Dębińską (Dorota Kamińska), z którą przed wakacjami zdradził Krystynę. Zmieni nawet numer telefonu, by odizolować się od świata i znajomych. Za to codziennie będzie odwiedzał grób żony w towarzystwie Pawełka (Julian Peciak).

- Najchętniej rzuciłbym wszystko, wyjechał stąd na zawsze i rozpoczął z Pawełkiem nowe życie - usłyszy Stiepan z jego ust. - Chyba tylko tak mógłbym uciec od wyrzutów sumienia.

Gdy Vujkovic zorientuje się, że Paweł jest w kompletnej rozsypce, za jego plecami zaprosi Wigę na wspólną kolację. Czy Dębińska pozwoli wdowcowi zagłuszyć ból po stracie żony?

Bankructwo, stalker i zdrada

Agnieszka  i Ola   też nie uwolnią się od problemów. Janusz (Michał Lesień) ukochany starszej z sióstr, z powodu tarapatów finansowych, zdecyduje się wyjechać do Kanady. Z kolei młodszej nie da spokoju były szef (Paweł Audykowski) i nadal będzie ją prześladował.

Bolek (Krzysztof Janczar) spędzi gorącą noc z Halszką (Jolanta Mrotek) i zechce nawet zostawić dla niej żonę (Małgorzata Sadowska). Chwilę później dowie się jednak, że Heniutka jest ciężko chora...

Botoks i alkoholizm

W życiu Moniki (Iza Trojanowska) pojawi się młody kontrahent (Michał Chorosiński), któremu nie zabije serce na jej widok. Dlatego bizneswoman postanowi za wszelką cenę się odmłodzić. Zostanie klientką kliniki piękności i fanką botoksu.

Biologiczna matka Bożenki (Agata Piotrowska-Mastalerz) wróci do nałogu alkoholowego i ucieknie z plebanii w Trąbkach. Narobi tym kłopotów zarówno Lubiczównie (Agnieszka Kaczorowska), jak i jej bratu księdzu Kostkowi (Sławomir Doliniec). Miłosne perypetie czekają Jaśka Rafalskiego (Paweł Grządziel) i Ramonę (Anna Matysiak), która wiosną poddała się zabiegowi aborcji. Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) znajdzie się pod ostrzałem... prokuratora, a jej córka Beata (Magda Wójcik) i Jacek (Tomasz Bednarek) wylądują przed obliczem sądu. Komu sędzia przyzna prawo do opieki nad córką Małgosią (Suzanna von Nathusius)? 


Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje