Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Jerzy przekaże swoją firmę Michałowi?

Jerzy (Andrzej Grabarczyk) zasugeruje Michałowi (Daniel Zawadzki), że powinien wycofać się ze spółki z Oskarem (Piotr Seweryński). - Rzuć w cholerę te swoje wraki... Ja potrzebuję następcy, firma potrzebuje jeszcze kogoś do pracy - powie synowi.

Michał poskarży się ojcu, że - choć to on jest wspólnikiem Oskara - czuje, iż wuj w ogóle nie liczy się z jego zdaniem, a słucha tylko Norberta (Jakub Świderski). 

Reklama

- Traktuje go lepiej niż wspólnika! - stwierdzi.

Jerzy wpadnie na pomysł, by Michał zrezygnował ze spółki z Oskarem i rozpoczął pracę w firmie jego i Antka (Mirosław Jękot).

- Mam przyjść do was na... koparkę? - zakpi młody Chojnicki.

- Nie! Do biura! Firmą trzeba kierować... Ja mam coraz mniej siły, Antek też kwęka i stęka, a Renata nie obrabia się ze wszystkimi zleceniami. Przyjdziesz, wciągniesz się i zostaniesz - powie.

- Kiedyś to ty będziesz tam rządził - doda.

Pomysł, by pracować z ojcem, wyda się Michałowi nie do przyjęcia.

- Mam swój interes rzucić i przenieść się do was? - zapyta.

- Ojciec, ja moją firmę od podstaw zbudowałem... Siedzę w tym parę lat i mam tak wszystko zostawić? Przecież ja mam synów! Niedługo szkołę skończą, jak się na studia nie dostaną, to u mnie mogą dorobić. Powinienem im coś po sobie zostawić - zdenerwuje się.

Jerzy stwierdzi, że dla wnuków też przecież może znaleźć pracę u siebie.

- Ja biznesu nie rzucę! Nie namówisz mnie - powie mu Michał.

Następnego dnia Chojnicki przekaże decyzję syna Antkowi i Renacie (Renata Pękul). Poinformuje ich, że Michał nawet nie był zainteresowany tym, ile mógłby zarabiać, gdyby pracował u nich.

- On to swoje szrotowisko traktuje jak własne dziecko. Mówi, że się wszystkiego tam nauczył, że od podstaw to zna... I że chce firmę utrzymać ze względu na swoich synów - westchnie Jurek.

- W takim razie mamy problem. Potrzebujemy kogoś na szybko do pomocy tutaj - stwierdzi Antek.

Tymczasem Michał zacznie się zastanawiać, czy dobrze zrobił, odmawiając ojcu. Czy zdecyduje się jednak przyjąć propozycję Chojnickiego?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje