Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Jerzy da swej nieślubnej córce pieniądze na leczenie matki!

Jerzy (Andrzej Grabarczyk) postanowi spełnić prośbę swej nieślubnej córki i dać Dominice (Anna Janik) pieniądze potrzebne na leczenie jej matki. Paweł (Tomasz Stockinger) przekona Chojnickiego, że w jego interesie jest, by kobieta żyła i była zdrowa...

W 3139. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w środę 31 maja o godzinie 18.00) Jerzy wpadnie do biura jak burza i od razu zacznie wypytywać Renatę (Renata Pękul), kiedy na konto firmy wpłyną pieniądze od kontrahenta, na zlecenie którego remontowali biurowiec. Antek (Mirosław Jękot) domyśli się, że jego wspólnik potrzebuje gotówki, by przekazać ją swej nieślubnej córce, choć wcześniej planował spłacić Michała (Daniel Zawadzki).

Reklama

- Michał chyba liczy na te pieniądze? - zapyta Antek wspólnika.

- Radziłem się swojego szwagra i on powiedział, że powinienem raczej dofinansować leczenie matki Dominiki - stwierdzi Chojnicki.

- Paweł uważa, że w moim interesie jest, żeby matka Dominiki była zdrowa, bo jak nie ona... to pewnie ja będę musiał się zająć swoją córką. I ten argument mnie przekonuje - doda.

Jurek wyzna przyjacielowi, że teraz jego głównym problemem jest to, jak przekonać syna, by jeszcze trochę poczekał na należne mu pieniądze.

Tymczasem Zyta (Magdalena Stam) poinformuje Michała, że właśnie dostała fakturę za projekt ich nowego domu. Okaże się, że potrzebują na gwałt prawie 20 tysięcy złotych. Gdy Jerzy się o tym dowie, nagle zmieni zdanie i postanowi jednak oddać pieniądze synowi.

- Nie mogę ich dać Dominice. Nie mogę tego zrobić Michałowi! - wyzna Elżbiecie (Barbara Bursztynowicz).

Chojnicka zasugeruje mężowi, żeby w końcu powiedział synowi i Zycie o Dominice.

- Może gdyby wiedzieli o niej, byłoby ci łatwiej - westchnie.

Kilka godzin później Elżbieta wróci do domu i usłyszy Jurka rozmawiającego przez telefon ze swą nieślubną córką. Okaże się, że stan zdrowia jej matki gwałtownie się pogorszył.

- Obiecałem jej te pieniądze... Elu, nie mogłem inaczej - powie żonie, a ona poradzi mu, by nie zwlekał z poinformowaniem Michała, że na razie nie dostanie pieniędzy na remont domu.

Czy Jerzy odważy się wyznać synowi, dlaczego nie może zrobić mu przelewu? Czy powie Michałowi, że Beata (Magdalena Wójcik) nie jest jego jedyną siostrą?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje