Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6778
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Jasiek odkryje tajemnicę Ramony! Jak się zachowa?

- Do takiej pracy więcej nie pójdziesz! - powie Jasiek (Paweł Grządziel) Ramonie (Anna Matysiak), gdy dowie się, że jego dziewczyna sprząta w domach bogatych mężczyzn ubrana tylko w seksowną, koronkową bieliznę...


Reklama

Po rozmowie z Kobim (Szymon Milas), podczas której Jasiek usłyszy, że nowa praca Ramony jest bardzo dochodowa, młody Rafalski zacznie podejrzewać, iż jego dziewczyna wcale nie jest sprzątaczką! Ramona, przerażona tym, że Jasiek może domyśleć się, czym się zajmuje, zrobi Kobiemu karczemną awanturę...

- Coś ty wczoraj nagadał Jaśkowi? - zapyta go, nie kryjąc zdenerwowania.

- Zapytałem tylko, czy nie ma nic przeciwko, ale zorientowałem się, że o niczym nie wie, więc obróciłem wszystko w żart. Sorry, myślałem, że wie, jak zarabiasz - usłyszy w odpowiedzi, ale tłumaczenie Kobiego wcale jej nie uspokoi.

Okaże się, że Kobi odkrył w internecie filmik, który nakręcił telefonem jeden z klientów agencji zatrudniającej Ramonę. Widać na nim Ramonę, jak odkurza stolik w salonie ubrana jedynie w koronkową bieliznę.

- Nie daruję zbokowi! - wycedzi przez zaciśnięte z wściekłości zęby dziewczyna.

Szef, którego Ramona poprosi, by zmusił klienta do usunięcia filmiku, uświadomi jej, że coś, co raz znalazło się w necie, pozostanie tam na zawsze...

- Nie wiem już, co robić. Przecież ten film zaraz zobaczy mój chłopak - powie Ramona szefowi, a ten poradzi jej, żeby po prostu wyznała Jaśkowi prawdę.

Po powrocie na Sadybę, Ramona poprosi Jaśka o chwilę rozmowy.

- Chodzi o twoją pracę, tak? Ty nie sprzątasz, prawda? - Jasiek od razu domyśli się, o co chodzi jego dziewczynie.

- Sprzątam, ale... - wyszepcze Ramona i poda Jaśkowi wizytówkę z wizerunkami półnagiej kobiety i mężczyzny w samych stringach.

Jasiek kategorycznie zażąda, by rzuciła pracę, co wręcz rozjuszy Ramonę, która - nie mogąc zapanować nad nerwami - wykrzyczy chłopakowi prosto w twarz:

- Nie będziesz mi dyktował, co mam robić! Nie jestem twoją własnością!

Jak zakończy się awantura Jaśka i Ramony? Czy Ramona zdecyduje się rzucić pracę erotycznej sprzątaczki? Dowiemy się tego już w pierwszym tygodniu po wakacjach. Przypominamy, że "Klan" wraca na antenę TVP1 31 sierpnia.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Matysiak | Paweł Grządziel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje