Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6918
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Jasiek obwini matkę za odejście Ramony!

- Z nami koniec! - tymi słowami Jasiek (Paweł Grządziel) pożegna Ramonę (Anna Matysiak), kiedy ta zdecyduje się wyprowadzić z domu na Sadybie. Dopiero gdy za dziewczyną zamkną się drzwi, zrozumie, że popełnił wielki błąd, pozwalając jej odejść!

Rozstanie Jaśka i Ramony będzie tylko kwestią czasu, bo gdy młody Rafalski dowie się, w jaki sposób jego ukochana zarabia pieniądze, nie będzie chciał mieć z nią nic wspólnego, choć wcale nie przestanie jej kochać... Ramona, uniesiona honorem, postanowi opuścić dom na Sadybie.

Reklama

- Masz mnie za dziwkę! - wykrzyczy Ramona prosto w twarz Jaśka, po czym zacznie tłumaczyć chłopakowi, dlaczego zdecydowała się przyjąć poniżającą pracę, ale on nie będzie chciał słuchać jej argumentów.


- Idź do tej swojej pracy... I nie wracaj! Z nami koniec! - powie Jasiek wskazując dziewczynie drzwi.

Młody Rafalski, uniesiony gniewem, nie będzie zdawał sobie sprawy z tego, że jego ukochana może już nigdy nie wrócić. Kiedy jednak dotrze wreszcie do niego, że najprawdopodobniej na zawsze stracił Ramonę, załamie się.

Tymczasem Beata (Magdalena Wójcik) z nieukrywanym zadowoleniem poinformuje Piotra (Jacek Borkowski), że Ramona nie mieszka już z ich synem.

- Nareszcie się wyniosła! Nie masz pojęcia, jak się cieszę! - powie Rafalskiemu.

Następnego dnia Beata zastanie Jaśka w jego pokoju leżącego bez ruchu na kanapie i tępo wpatrzonego w sufit. Postanowi przeprowadzić z synem poważną rozmowę.

- Jasiu, pamiętaj, że na mnie zawsze możesz liczyć... - zacznie, ale chłopak nie pozwoli jej dokończyć.

- Dzięki tobie to wszystko! Nigdy nie lubiłaś Ramony, robiłaś wszystko, żeby nam to zepsuć i udało ci się! - wyrzuci z siebie.

- Dawałaś jej odczuć, że do nas nie pasuje i ona za wszelką cenę chciała się do nas dopasować. Chciała dorobić, żeby nie odstawać! - zarzuci matce, że to ona jest winna odejścia Ramony, a Beata nie będzie ukrywać, że słowa syna sprawiły jej wielki ból.

Czy Jasiek zdecyduje się dać Ramonie jeszcze jedną szansę? Czy Beata zrozumie wreszcie, że nie wygra z dziewczyną, w której jej syn jest zakochany do szaleństwa? Czy Ramona wróci na Sadybę?

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Grządziel | Anna Matysiak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje