Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10226
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Jakub Świderski został ojcem

Jakub Świderski, czyli Norbert z "Klanu" i Błażej z "Na Wspólnej", został ojcem. - Jaka piękna! Kocham ją i cieszę się, że już jest z nami! - napisał w środę 28 czerwca na Facebooku, obwieszczając tym samym całemu światu, że jego rodzina właśnie się powiększyła.


Jakub Świderski już cztery miesiące temu wiedział, że jego żona - Agnieszka Przestrzelska znana m.in. z "Lekarzy" i "Krwi z krwi" - pod koniec czerwca urodzi dziewczynkę. Na długo przed powitaniem swego pierwszego dziecka na świecie aktor i jego ukochana wybrali imię dla córeczki.

Reklama

- Dostanie na imię Anastazja... Nastka! - powiedział w wywiadzie.

- Wiem, że będzie to moja księżniczka, którą będę rozpieszczał możliwie jak się da - dodał.

Niedawno Jakub i Agnieszka wprowadzili się do nowego mieszkania, które kupili po przeprowadzce z Wrocławia do Warszawy. Wiedzieli już wtedy, że zostaną rodzicami, więc jeden z pokoi zarezerwowali dla córki.

- U mnie wszystko się zmieniło. Oprócz żony! - żartował Kuba, gdy wyszło na jaw, że postanowił na stałe przenieść się z Agnieszką do stolicy i że tu oczekiwać będą na narodziny Nastki.

Agnieszka Przestrzelska urodziła Anastazję niespełna trzy tygodnie po tym, jak razem z mężczyzną swego życia, bo tak nazywa Kubę, świętowała 6. rocznicę ich ślubu. Jakub Świderski złożył jej przed ołtarzem małżeńską przysięgę 11 czerwca 2011 roku... Poznali się podczas studiów we wrocławskiej szkole teatralnej, ale zanim dosięgła ich strzała Amora, zostali przyjaciółmi. Dopiero po dwóch latach znajomości zrozumieli, że są po prostu stworzeni dla siebie.

- Aga jest najważniejszą osobą w moim życiu - stwierdził Kuba w jednym z wywiadów.

- Słyszeliśmy od znajomych, że dziecko zrewolucjonizuje nasze życie... Jesteśmy bardzo żywiołową parą, a nasze maleństwo na pewno przystosuje się do tego trybu - powiedział niedawno.

Córeczkę Anastazję aktor uważa za najpiękniejszy prezent, jaki dostał od losu.

- Mam nadzieję, że będę dobrym tatą - mówi.

Już niebawem Świderskiego czeka "podwójne" ojcostwo, bowiem jego bohater - Błażej i Gosia (Anna Kerth) z "Na Wspólnej" lada dzień również zostaną rodzicami!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje