Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Jakub Świderski wybrał już imię dla córeczki

Jakub Świderski, czyli Norbert Piątkowski z "Klanu", nie może się już doczekać chwili, gdy po raz pierwszy weźmie w ramiona córeczkę. Żona aktora, Agnieszka Przestrzelska znana m.in. z "Lekarzy" i "Krwi z krwi", jest w szóstym miesiącu ciąży. - Nasza rodzina powiększy się w lipcu - potwierdza Kuba.

Jakub Świderski żartuje, że w dniu, w którym dowiedział się, że zostanie tatą, poczuł się najszczęśliwszym mężczyzną na świecie.

Reklama

- Poszliśmy z Agą do naszej ulubionej włoskiej knajpki. Zamówiliśmy epresso, które zawsze tam pijemy. Aga twierdziła, że kawa pachnie inaczej niż zwykle... Ja już wtedy byłem pewien, że zostaniemy rodzicami - wyznał aktor w wywiadzie.

Kuba wie już od kilku tygodni, że będzie miał córkę. Kiedy któryś z przyjaciół pyta go, czy nie wolałby syna, odpowiada, że wychowanie dziewczynki jest większym wyzwaniem, a on... lubi wyzwania.

- Będę musiał ją bardzo pilnować! Ale też wiem, że będzie to moja księżniczka, którą będę rozpieszczał możliwie jak się da - powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Jakub Świderski i Agnieszka Przestrzelska poznali się w czasie studiów we wrocławskiej szkole teatralnej, ale wcale nie od razu połączyło ich uczucie. Najpierw się zaprzyjaźnili, powoli zbliżali do siebie, aż w końcu dosięgła ich strzała Amora. Są razem już ponad 8 lat i - co podkreślają w wywiadach - wciąż są w sobie do szaleństwa zakochani.

- Aga to najważniejsza osoba w moim życiu - twierdzi odtwórca roli Norberta Piątkowskiego w "Klanie".

- Słyszymy od znajomych, że dziecko zrewolucjonizuje nasze życie... Jesteśmy bardzo żywiołową parą, a nasze maleństwo na pewno przystosuje się do tego trybu - mówi i dodaje, że i on, i jego żona bardzo liczą na pomoc rodziców w wychowaniu córeczki.

- Wsparcie dziadków od dawna mamy obiecane - żartuje Kuba.

Jakub i Agnieszka wybrali już imię dla swej pierwszej pociechy.

- Anastazja... Nastka! - zdradzili w wywiadzie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje