Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10254
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Jak sobie wychować faceta?

Kamila (Martyna Kowalik) nie będzie pewna, czy dobrze robi, umawiając się z Borysem (Bartosz Waga) i dając mu nadzieję, że mogą być razem szczęśliwi. - Mam kompletny mętlik w głowie - zwierzy się Bożence (Agnieszka Kaczorowska). - Ciągle się zastanawiam, ale jakoś słabo to widzę - doda.

W 3106. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w czwartek 6 kwietnia o godzinie 18.00) Kamila zjawi się u Bożenki, by podzielić się z nią swymi wątpliwościami na temat Borysa, a konkretniej na temat jego... wykształcenia. Fakt, że facet, z którym się umawia, nie ma matury, spędzać jej bowiem będzie sen z powiek. 

Reklama

- To mówisz, że zaciągnęłaś Borysa do teatru na pantomimę? Chyba się ostro wzięłaś za jego edukację? - zapyta Bożena.

- Owszem... Ale powiem ci, że od niego też się można czegoś nauczyć - usłyszy w odpowiedzi.

Bożenka, przyzwyczajona do tego, że dotąd Kamila ciągle narzekała na Borysa, zdziwi się tak nagłą zmianą frontu. Przyjaciółka spojrzy na nią wymownie...

- No co się tak na mnie patrzysz? Czego można się od niego nauczyć? - młoda Kazuniowa zachęci Kamę do dalszych zwierzeń.

- Nie masz pojęcia, jak on całuje! - powie w końcu dziewczyna.

- Wiesz, to jest taki prawdziwy facet, bierze, co chce i się nie sprzeciwiasz. Najgorsze, że teraz mam kompletny mętlik w głowie, bo ja lubię rządzić w związku - doda po chwili.

Bożenka uśmiechnie się pod nosem.

- Jakoś się dotrzecie. Potrzeba wam czasu. Wszystko się samo ułoży - uspokoi przyjaciółkę i zażartuje, że jej przecież udało się... wychować Miłosza (Konrad Darocha), choć na początku ich związku mieli sporo trudności z dotarciem się, bo żadne z nich nie lubi odpuszczać.

Jeszcze tego samego dnia Kamila spotka się z przystojnym modelem. Da mu wyraźnie do zrozumienia, że nie chce, by czuł się zbyt pewnie.

- Chcesz mnie zdołować? - zapyta chłopak.

- To taka profilaktyka. Czytałam poradnik, jak sobie wychować faceta - usłyszy.

Co zrobi Kamila, by Borys stał się dokładnie takim mężczyzną, o jakim ona od dawna marzy?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje