Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6673
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Ilona trafi do szpitala!

Surmaczowa (Joanna Żółkowska) przerazi się, gdy pewnego popołudnia po powrocie do domu zauważy, że ciężarna Ilona (Karolina Kominek) bardzo cierpi z powodu potwornego bólu brzucha. - Zaczęło się! - krzyknie, przekonana, że Muszyńska za chwilę urodzi dziecko w jej salonie...


W 3309. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek 15 maja o godzinie 18.00) Ilona poskarży się Surmaczowej, że bardzo boli ją brzuch.

Reklama

- Tak mnie kłuje... tu w dole... - wyszepcze.

- Siadaj dziecko, oddychaj głęboko. Zaczęło się! - krzyknie Anna, po czym sięgnie po telefon, by zadzwonić do męża.

Niestety, Tadeusz (Andrzej Strzelecki) nie odbierze połączenia.

- Jak jest potrzebny, nie odbiera - zdenerwuje się Surmaczowa, a Ilona powie jej, że Koziełło pojechał do porodu i pewnie jest bardzo zajęty.

- Trzeba do szpitala, na porodówkę. Jedziemy! - zarządzi Anna.

Ilona zapyta, czy może zawiadomić Witka (Sławomir Grzymkowski), że zaczyna rodzić.

- A po co? - zdziwi się Surmaczowa.

- Teraz to niech on cię nie denerwuje - doda.

Muszyńska ubłaga jednak Annę, by skontaktowała się z Witoldem, gdy ona będzie już w szpitalu.

- Nie martw się. Ja mu wszystko powiem... Tak mu powiem, że sobie zapamięta. W najważniejszej chwili go nie ma przy matce własnego dziecka - westchnie Surmaczowa.

Następnego dnia Tadeusz poinformuje żonę, że Ilonka czuje się znakomicie i wydaje mu się, że nie ma potrzeby, by została w szpitalu aż do porodu.

- Z dzieckiem też wszystko w najlepszym porządku. Wczoraj lekarz stwierdził nieco przyspieszoną akcję serca, ale dzisiaj wszystko wróciło do normy - powie Koziełło i pochwali żonę za to, że zachowała się niezwykle przytomnie, zawożąc Ilonkę do szpitala.

- Wykazałaś czujność, przytomność umysłu i operatywność - stwierdzi.

Anna niespodziewanie poprosi męża o adres Witolda.

- Chcę się z nim spotkać oko w oko i powiedzieć mu, co myślę o jego zachowaniu - wytłumaczy Tadeuszowi, gdy ten zasugeruje jej, żeby - zamiast jechać do Witka - zadzwoniła do niego.

Kilka godzin później Surmaczowa spotka się z kuzynem męża... Jak zachowa się Witold, gdy dowie się, że Ilona wylądowała w szpitalu? Czy Anna pozwoli mu odwiedzić dziewczynę?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje