Klan

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 12929
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Halszka zagra ciążą!

W odpowiedzi na oficjalne zerwanie gorącego romansu Halszka (Jolanta Mrotek) poinformuje Bolka (Krzysztof Janczar), że jest z nim w ciąży!Gdy w 2625. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w czwartek 16 października o godz. 17.55 w TVP1) Kazuń nie będzie odbierał telefonów od Halszki, zdesperowana kobieta przyjedzie do niego na Truskawiecką. W samochodzie pokaże mu zdjęcie z badania USG.

- To jest zdjęcie naszego dziecka - poinformuje. - Nie cieszysz się, tatusiu?

W następnym odcinku (emisja w piątek 17 października o godz. 17.55 w TVP1) Halszka w trybie pilnym wezwie Bolka na spotkanie.

- Nie chcę już z tobą być - oznajmi hodowcy drobiu. - Ale będę walczyć do upadłego o zabezpieczenie godnej przyszłości dla naszego dziecka.

Reklama

Hodowca drobiu oczywiście zadeklaruje, że będzie pomagać finansowo swojemu potomkowi. Lecz tak, żeby jego Heniutka (Małgorzata Sadowska) nie dowiedziała się o niczym. Paweł (Tomasz Stockinger) zasugeruje mu, by jak najszybciej przyznał się żonie do romansu.

- Ona na pewno wszystko zrozumie i wybaczy - oceni Lubicz.

Tymczasem Halszka zażąda bardziej konkretnego zabezpieczenia niż honorowego zapewnienia Bolka. Naciskany Kazuń zaproponuje, że przepisze karczmę na ich wspólne dziecko. Jednak Halszka będzie miała lepszy pomył. Niech Bolek zapisze karczmę na nią...

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Klan | Krzysztof Janczar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy