Klan
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13344
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Gwiazdor "BrzydUli" u Lubiczów!

Fani kultowej "BrzydUli" będą mieli powód do radości: Wacław Warchoł, niezapomniany Jasiek, brat serialowej Uli Cieplak (Julia Kamińska), dołączył do obsady "Klanu". Sprawdź, kogo zagra!

Warchoł urodził się 2 lipca 1991 roku w Warszawie. Jest synem znanego aktora i reżysera Grzegorza Warchoła. Postanowił na poważnie związać się z branżą filmową i studiował scenariopisarstwo na Wydziale Reżyserii PWSFTviT w Łodzi.

W 2013 roku młody aktor zauroczył producentów z Ukrainy, którzy powierzyli mu główną rolę w rosyjskojęzycznym filmie "Adinok pa kontraktu" (pol. "Zakontraktowany singiel"). 

Polscy widzowie najlepiej zapamiętali go jako niesfornego Jaśka, brata tytułowej BrzydUli. Po zakończeniu serialu Wacław nie porzucił aktorstwa i regularnie pojawiał się w serialach i filmach, jednak raczej w drugoplanowych rolach. Mogliśmy oglądać go m.in. w "Ojcu Mateuszu", "Małej maturze 1947", "Sztosie 2", "Dniu kobiet", "Sztuce kochania", "Dywizjonie 303. Historii prawdziwej" a ostatnio w "Rojście", "Odwróconych. Ojcach i córkach", "Echu serca" i "Barwach szczęścia".

Reklama


Zarzut: polowanie na kasę!

Zdradzamy, że Wacław Warchoł dołączy do obsady "Klanu" od odcinka 3542 (emisja we wtorek o godz. 18.00 w TVP1). Wcieli się w postać Kacpra, syna Ksawerego (Andrzej Olejnik), czyli podstarzałego partnera Kasi (Julia Królikowska). Młody Wilski zarzuci Lubiczównie, że związała się ze znacznie starszym od siebie mężczyzną, bo poluje na jego majątek.

- Rozumiem mojego ojca - napisze pod wspólnym zdjęciem pary na portalu społecznościowym. - Młode laski zawsze kręcą starszych panów. Ale pani nie rozumiem. Chodzi o jego kasę, prawda?

Gdy wkrótce Kasia odwiedzi rodzinny dom, Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) od razu wyczuje, że córkę coś gnębi.

- Chodzi o Ksawerego? - zapyta.

- Z Ksawerym jest super - odpowie Lubiczówna, po czym pokaże mamie komentarz, jaki na portalu społecznościowym zamieści Kacper.

- Przecież to jakaś horrendalna bzdura! - oceni Kasia i postanowi spotkać się z Kacprem, by wyjaśnić mu, że wcale nie poluje na pieniądze.

Wpadną sobie w oko!

Ksawery przekona ukochaną, że będzie jej towarzyszył. Kacper zdziwi się, że Lubiczówna nie przyszła do kawiarni sama. Ona szybko przejdzie do wyjaśnień, że prowadzi własny biznes i nie potrzebuje pieniędzy Wilskiego. Młodzi - mimo obecności Ksawerego - złapią świetny kontakt... Wpadną sobie w oko od pierwszego wejrzenia!

Czy Lubiczówna zostawi ojca dla jego... syna?

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama