Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Klan": Grażynka poślubi... pirata!

Ślub Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), wdowy po Ryszardzie Lubiczu (Piotr Cyrwus), i Leopolda (Grzegorz Wons), stanie pod znakiem zapytania. Powód? Kontuzja pana młodego!


Reklama


Tuż przed wyznaczoną datą ślubu Grażynki i Leopolda narzeczony pojawi się u ukochanej z mocno opuchniętym i zaczerwienionym okiem.

- Trochę kiepsko widzę - poskarży się Kwapisz.

Lubiczowa natychmiast umówi go na wizytę do okulisty, który zdiagnozuje zapalenie rogówki i założy pacjentowi opatrunek. Na cały tydzień.

Co to oznacza? Że do ślubu Poldek musi pójść z opaską na oku.

- Wyjdziesz za pirata? - zapyta żartem Kwapisz narzeczoną po wyjściu od okulisty w 2755. odcinku “Klanu" (emisja we wtorek 12 maja o godz. 17.55 w TVP1).

- Zastanowię się - odpowie ze śmiechem Grażynka.

Ostatecznie wdowa po Ryszardzie Lubiczu zostanie żoną Leopolda Kwapisza. Niestety, ich przysięgi małżeńskiej nie zobaczymy na ekranie. Powód? Lubiczowie są tradycyjną rodziną, w związku z czym Grażynka wyjdzie za mąż w sobotę. Tymczasem "Klan" - jak wiadomo - jest emitowany na antenie TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55, a przedstawiane w nim wydarzenia podporządkowane są konkretnym kartkom z kalendarza. Zatem o tym, że Grażynka i Poldek zostali mężem i żoną, dowiemy się z opowieści bohaterów.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje