Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 11247
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Górzyński straci pracę w klinice Pawła przez... Milecką?

Po tym, jak na zorganizowanym przez Milecką (Aldona Orman) botoks-party Górzyński (Maciej Makowski) nie zrobi próby uczuleniowej jednej z pacjentek i niemal wywoła u niej wstrząs anafilaktyczny, Lubicz (Tomasz Stockinger) kompletnie straci zaufanie do swego asystenta i postanowi go zwolnić!

W 3003. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek 25 października o godzinie 18.00) Lubicz uzna, że Górzyński, godząc się na udział w botoks-party u Barbary i wykonując zabiegi w domu kochanki, naraził jego klinikę na wielkie kłopoty. Paweł poważnie zastanawiać się będzie, czy pozwolić swemu asystentowi na dalszą pracę w El-Medzie...

Reklama

- Rozważyłeś wszystkie za i przeciw? - zapyta ukochanego Wiga (Dorota Kamińska), a Lubicz odpowie jej, że tych przeciw jest niestety więcej.

- Po pierwsze - okłamał mnie! Przeprowadzał zabiegi botuliną pokątnie. W domu! - zacznie wyliczać, ale ten argument nie Wigi, która stwierdzi, że botoks-party są dziś powszechne i bardzo popularne.

- Udział w takiej imprezie nie przystoi poważnemu lekarzowi. Po drugie - zachował się nielojalnie - powie Paweł.

- Po trzecie - naraził życie pacjentki, a przy okazji dobre imię kliniki - doda po chwili.

- Popełnił błąd, zgadzam się, ale czy powinien ponieść aż tak surowe konsekwencje? - Wiga wyraźnie da Pawłowi do zrozumienia, że według niej Andrzej zasługuje na drugą szansę, zwłaszcza że właściwie nie miał wyjścia, bo to Milecka zorganizowała botoks-party i wymusiła na Górzyńskim, by wziął w nim udział.

- I to jest czwarty argument przeciw. Nikt nie powinien kierować rękami chirurga! - stwierdzi Lubicz i doda, że są błędy, których lekarzowi nie wolno popełniać nigdy!

Paweł w pewnej chwili spojrzy Widze w oczy i zarzuci jej, że z niewiadomych powodów broni Andrzeja.

- On wydaje się całkiem w porządku, ale jest młody i niedoświadczony... Mając świetnego zastępcę, jestem pewna, że będziesz miał więcej czasu dla mnie - powie Dębińska.

Czy Wiga przekona Pawła, by nie zwalniał Górzyńskiego?

Zdradzamy, że ogromny wpływ na to, jaką decyzję w sprawie Andrzeja podejmie Lubicz, będą miały słowa, które Paweł usłyszy od doktora Koziełły (Andrzej Strzelecki). Co takiego powie mu przyjaciel na temat Górzyńskiego i jak to wpłynie na losy młodego asystenta?

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy