Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9386
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Feliks ma syna!

Feliks (Jan Piechociński) ogłosi wszem i wobec, że Wacek (Krystian Modzelewski) jest jego synem. Poznaj szczegóły!


Reklama

Zdradzamy, że w 2488. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 28 października) Feliks Nowak dojdzie do wniosku, że Wacek jest jego synem. Dowód? Ich wspólne podobieństwo oraz znajomość z matką Bajugi dokładnie dziewięć miesięcy przed jego urodzeniem.

To nie może być przypadek! - uzna Feli.

Mimo poważnych wątpliwości Moniki (Iza Trojanowska), Nowak nie poczuje nawet najmniejszej potrzeby, by potwierdzić swoje ojcostwo przez badania DNA. Żeby było ciekawiej, jeszcze tego samego dnia oficjalnie poinformuje szefową zakładu pogrzebowego (Teresa Gałczyńska), że laudator Wacek Bajuga to jego syn.

Mówi mi tato - usłyszy Wacek z ust Feliksa w obecności szefowej zakładu pogrzebowego, po czym wzruszeni panowie wypiją kielicha za swoje zdrowie.

Feliks będzie wręcz odurzony świeżym ojcostwem. Do tego stopnia, że stanie się to jedynym tematem jego rozmów. Nic więc dziwnego, że Monika nabierze obaw, że za chwilę Nowak sprowadzi Wacka do jej domu na stałe.

Tymczasem Bajuga zacznie rozpowiadać, jakie ma plany względem kariery Feliksa jako celebryty. Otóż załatwi mu udział w programie telewizyjnym lokalnej telewizji. Szefowa będzie, rzecz jasna, bardzo zainteresowana...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje