Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10243
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Elżbieta nie chce wymazać Marysi ze swego życia!

Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) postanowi odwiedzić Marysię (Iga Naklicka). - Po co się pchasz w cudze życie? To nie jest twoja wnuczka! - przypomni jej Jerzy (Andrzej Grabarczyk). - Zostań w domu - poradzi żonie, ale ona postawi na swoim i spotka się z Sandrą (Magdalena Górska) i jej córeczką.

W 3304. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w poniedziałek 7 maja o godzinie 18.00) Elżbieta wyzna mężowi, że nie potrafi wymazać Marysi ze swego życia, choć badania genetyczne wykazały, iż dziewczynka nie jest córką Michała (Daniel Zawadzki).

Reklama

- Ona jest dla mnie jak wnuczka - stwierdzi.

Chojnicka zjawi się w mieszkaniu Sandry z prezentem dla Marysi.

- Z jakiej to okazji? - zapyta ją Piątkowska.

- A czy musi być okazja? - zdziwi się Elżbieta i zacznie bawić się z Marysią.

Nagle do domu wróci Norbert (Jakub Świderski). Nie wiedząc, że Sandra ma gościa, krzyknie z przedpokoju, że wreszcie oficjalnie został ojcem Marysi. Okaże się, że właśnie odebrał pismo z sądu... Gdy wejdzie do pokoju, zobaczy Elżbietę.

- Marysiu... Babcia musi już iść - usłyszy, jak Chojnicka mówi do dziewczynki.

Jeszcze tego samego dnia Norbert i Sandra zabiorą córkę do nowo otwartej sali zabaw dla dzieci. Nieoczekiwanie spotkają w niej Michała bawiącego się z synem.

- Zobacz, tato. Moja Marysia! - krzyknie Stefanek (Filip Pilarski), podbiegnie do Marysi i zacznie ciągnąć ją za rękę w stronę basenu wypełnionymi kolorowymi piłeczkami.

- Mama mówiła, że tu są jakieś nowe atrakcje, ale nie sądziłem, że aż takie - zakpi Michał, witając się z Sandrą.

Norbert rzuci Chojnickiemu krótkie cześć. Nie będzie zadowolony ze spotkania z byłym kochankiem żony... Postanowi zrobić wszystko, by Michał i jego matka na zawsze zniknęli z życia Marysi.

Wkrótce potem Michał dowie się, że Elżbieta wciąż odwiedza Marysię. Wprost powie jej, by tego nie robiła. Chojnicka uzna jednak, że nie może na zawołanie zapomnieć o dziewczynce, którą przez dwa lata uważała za swoją wnuczkę. Beata (Magdalena Wójcik) poradzi matce, żeby jednak zrezygnowała ze spotkań z Marysią. Czy Elżbieta jej posłucha? Czy Sandra - wbrew woli Norberta - pozwoli Chojnickiej być... przyszywaną babcią ich córeczki?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje