Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9685
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Dramat Beaty

Ciężkie chwile czekają Beatę (Magdalena Wójcik). Powód? Sąd zdecyduje, że jej małoletnia córka Małgosia (Suzanna von Nathusius) ma zostać pod opieką ojca. Dlaczego Jacek (Tomasz Bednarek) wygra tę batalię?


Reklama


Decyzja sądu zapadnie w 2607. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 16 września). Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) i Jerzy (Andrzej Grabarczyk) z niepokojem będą oczekiwać wieści o wyroku po sprawie rozwodowej Jacka i Beaty.

- Gdyby sąd zadecydował, że Małgosia ma być z nią, to by od razu zadzwoniła - powie proroczo Chojnicka.

Chwilę później usłyszą dzwonek do drzwi. Okaże się, że o Beata. Zapłakana. Z trudem będzie panowała nad sobą.

- Co się stało, moje dziecko? - zapyta Elżbieta, a Beata rzuci się jej na szyję i zacznie głośno szlochać.

Co wydarzy się w sądzie?

- Z akt wynika, że pani na dwa lata opuściła nieletnie dzieci, narażając je w ten sposób na traumatyczne przeżycia... - powie sędzia.

- Tak, to prawda i bardzo tego żałuję - przyzna Beata. - Jedyne, co mogę powiedzieć na swoje usprawiedliwienie to, że wtedy, gdy to się stało, ja nie byłam sobą. Musiałam przejść jakieś załamanie psychiczne... Przepraszam, ale trudno mi o tym mówić. Sama siebie nie rozumiem... Dzisiaj jestem innym człowiekiem i chciałabym naprawić dzieciom krzywdy, które wyrządziłam.

Jednak jej dobra wola okaże się mało wiarygodna dla sądu...

W następnym odcinku Elżbieta zaproponuje, że trzeba wynająć prawników i walczyć o to, żeby sąd jednak przyznał Małgosię Beacie. Lecz Jerzy nie podzieli emocjonalnej opinii żony. Uzna, że sąd podjął właściwą decyzję, najlepszą dla Małgosi.

- Elu, oboje dobrze wiemy, że ta decyzja była sprawiedliwa - oceni Chojnicki. - Beata nie sprawdziła się jako matka, potem jej problemy psychiczne, problemy z pamięcią... Sąd wybrał to, co bezpieczniejsze dla dziecka.

Teraz Beata musi się w sposób pokojowy dogadać z Jackiem. Tyle że ona ani myśli pertraktować z Boreckim...     

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Magdalena Wójcik | Tomasz Bednarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje