Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6918
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Czy Czesia skusi się na... boczek, by ratować swoje małżeństwo?

Dieta Czesi (Anna Powierza) nieźle daje się we znaki Darkowi (Dariusz Lewandowski). Kurzawska będzie miała do niego wielki żal o to, że kusi ją tłustymi potrawami. - Jesteś beznadziejny – powie mężowi. Ich małżeństwo zawiśnie na włosku przez... odchudzanie?


Reklama

Tego się można było spodziewać! Darek, który wprost nie wyobraża sobie żadnego posiłku bez mięsa, w końcu nie wytrzyma i ostro postawi się żonie karmiącej go od pewnego czasu dietetycznymi potrawami. Pewnego dnia Czesia przyłapie go w kuchni na smażeniu boczku! Na widok skwierczących na patelni plastrów Kurzawska wpadnie w szał!

- Jesteś beznadziejny, wiesz? Inni mężczyźni wspierają swoje kobiety, dopingują a ty... - wykrzyczy Czesia Darkowi prosto w twarz, ale Kurzawski uda, że nie wie, o co chodzi.

- Naśmiewasz się ze mnie i jeszcze smażysz mi po to pod nosem - Czesia będzie wyraźnie zniesmaczona widokiem boczku.

- To jest znakomity boczek, ze ślicznej różowiutkiej świnki. Uwielbiam różowiutkie, tłuste świnki - zażartuje Darek, ale widząc wściekłość w oczach żony, zamilknie.

- Sam jesteś świnią! - krzyknie Czesia i z miejsca przystąpi do ataku.

- Najpierw nazywasz mnie pączkiem, potem mówisz, że jestem puszysta, a teraz już... że prosiak! Jak ci się nie podobam, to sobie znajdź jakąś chudszą! - powie.

W 2810. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 czwartek 15 października o godzinie 17.55) Czesia i Darek tak bardzo się pokłócą, że ich dalsze życie pod jednym dachem stanie pod znakiem zapytania.

Kurzawska wmówi sobie, że skoro mąż nie wspiera jej w odchudzaniu, to znaczy, że po prostu jej nie kocha... W dodatku Darek, chcąc obrócić całą awanturę w żart, zapędzi się w kozi róg, mówiąc, że lubi krągłości Czesi.

- Ale ty mi się podobasz. Lubię mieć za co złapać - stwierdzi, czym niemal doprowadzi żonę do szału.

Zdradzamy, że Kurzawska - chcąc zemścić się na mężu - powie mu, że zamiast zajmować się jej dietą, powinien więcej uwagi poświęcać swoim... włosom, bo łysieje.

Darek uzna, że to cios poniżej pasa i ostentacyjnie zacznie jeść przy Czesi pachnącą jajecznicę na boczku. Czesia nie wytrzyma i obrażona wyjdzie z kuchni. W życiu Kurzawskich nastaną ciche dni.

Czy uda się im przezwyciężyć kryzys i dojść do porozumienia? Czy Czesia, by ratować swoje małżeństwo, przestanie się odchudzać?

Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje