Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9895
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Czy Anna Powierza wróci do serialu?

Anna Powierza, czyli uwielbiana przez fanów "Klanu" Czesia Kot-Kurzawska, w marcu została mamą. Latem ubiegłego roku odeszła z serialu, ale nie wyklucza, że gdy wróci do formy po ciąży, znów wcieli się w Czesię!


Reklama


Anna Powierza jest jedną z niewielu polskich aktorek, którym udało się uniknąć medialnego zamieszania wokół swojej... ciąży. O tym, że spodziewa się dziecka, wiedzieli jedynie jej najbliżsi. Latem ubiegłego roku, kiedy Ania wiedziała już, że jej rodzina się powiększy, postanowiła po prostu zniknąć! Odeszła z "Klanu", nie pojawiała się na imprezach, nie udzielała wywiadów. Chciała jak najlepiej przygotować się do najważniejszej w swoim życiu roli - do roli mamy.

- Nie przestałam jednak pracować! Prowadziłam warsztaty teatralne oraz szkolenia z autoprezentacji i emisji głosu. Poza tym podyplomowo studiuję logopedię - powiedziała dziennikarce tygodnika "Twoje Imperium" w swoim pierwszym po urodzeniu córeczki Helenki wywiadzie.

- To było bardzo oczekiwane dziecko. Wprawdzie teraz w dobrym tonie jest narzekać na trudną ciążę i stresujące macierzyństwo, jednak ja, na szczęście, mam same dobre doświadczenia. Nie doświadczyłam żadnych mdłości i innych związanych z tym stanem problemów. Na własnej skórze doświadczyłam, że kiedy ciąża przebiega normalnie, kobieta wręcz w niej rozkwita. Zaś poród zupełnie mnie nie zmęczył, ponieważ Helenka przyszła na świat poprzez cesarskie cięcie - powiedziała aktorka.

Helenka urodziła się w marcu. Anna Powierza spędza z nią od tego czasu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

- Mała jeździ ze mną nawet na zakupy i do dentysty. Zabieram ją wszędzie w nosidełku i ona wydaje się być z tego zadowolona - twierdzi aktorka.

Na razie Anna Powierza w ogóle nie myśli o pracy przed kamerą. Nie kryje, że gdy odzyska formę po ciąży, chciałaby wrócić do aktorstwa. Być może więc wkrótce znów zobaczymy ją na ekranach... Czy zdecyduje się na powrót do "Klanu"?

- To się okaże - mówi tajemniczo, dodając, że w tej chwili najważniejsza jest dla niej Helenka.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje