Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 7104
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Czakra molestuje kobiety w szkole jogi Agnieszki?

Do Agnieszki (Paulina Holtz) zgłosi się uczestniczka zajęć prowadzonych w jej szkole jogi przez Czakrę (Bartosz Martyna). - Prowadzący... nagabuje mnie - powie i poinformuje Sokołowską, że zamierza złożyć na policji zawiadomienie o molestowaniu!

W 3244. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w środę  17 stycznia o godzinie 17.55) Agnieszka dowie się, że Czakra, który rozpoczął właśnie w jej szkole kurs jogi tantrycznej, molestuje jedną z klientek. Poszkodowana kobieta poskarży się Sokołowskiej, że podczas zajęć Czakra od pewnego czasu ją nagabuje...

Reklama

- Najpierw to były takie zwykłe propozycje. A to żebyśmy się przeszli razem, a to wyskoczyli na kawę, ale tuż przed świętami... zostałam sama w szatni, a on wszedł tam i... - zacznie klientka, z trudem powstrzymując się od płaczu.

- Proszę mówić - zachęci ją Agnieszka.

Okaże się, że Czakra rzucił się na kobietę i usiłował ją zgwałcić, ale na szczęście udało się jej uciec.

- To jest poważne oskarżenie - stwierdzi zdenerwowana szokującym wyznaniem swej klientki Agnieszka.

Uczestniczka kursu jogi zapewni Sokołowską, że nie było jej łatwo przyjść do niej i wyznać prawdę o Czakrze.

- Najpierw chciałam z nim porozmawiać, bo może on powinien się leczyć, ale on mnie unika, więc postanowiłam przyjść do pani, bo ja tego tak nie zostawię - powie.

Wstrząśnięta Agnieszka obieca kobiecie, że zrobi wszystko, by wyjaśnić sprawę. Zaproponuje konfrontację z Czakrą.

- On zaprzeczy. Zna pani kogoś, kto by się przyznał? - zapyta klientka i doda, że jeśli szefowa Czakry zbagatelizuje problem, to ona będzie musiała zgłosić na policji, że w szkole doszło do molestowania.

Jeszcze tego samego dnia Aga poinformuje o nieprzyjemnej rozmowie z uczestniczką kursu Czakry Janusza (Michał Lesień-Głowacki). Ukochany poradzi jej, by natychmiast zwolniła jogina.

- Tu się nie ma nad czym zastanawiać! - stwierdzi.

- Znasz Czakrę wystarczająco długo, żeby wiedzieć, że jest zdolny do takich rzeczy. Sama niedawno mówiłaś, jaki to z niego podrywacz - przypomni żonie.

- Załatw to jak najszybciej, zanim po mieście rozejdą się plotki o twojej szkole - doda.

Czy Agnieszka posłucha rady Janusza i zwolni swego najlepszego nauczyciela? Zdradzamy, że w obronie Czakry nieoczekiwanie stanie... Ola (Kaja Paschalska). Co powie siostrze na temat kobiety oskarżającej nauczyciela o molestowanie?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje