Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10324
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Co knuje Barbara? Czy ma zamiar przejąć klinikę Lubicza?

​Barbara (Aldona Orman) wpadnie na pomysł, by przedstawić doktora Andrzeja Górzyńskiego (Maciej Makowski) swym bogatym przyjaciółkom i kilku bardzo wpływowym paniom z wyższych sfer. Będzie bowiem przekonana, że Lubicz (Tomasz Stockinger) właśnie jej młodemu kochankowi powierzy wkrótce kierowanie El-Medem...


Milecka będzie bardzo zainteresowana tym, co dzieje się w El-Medzie. W 2994. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w środę 12 października o godzinie 18.00) wprost zapyta Górzyńskiego, jak Lubicz radzi sobie z faktem, że młody asystent przejmuje jego klientki...

Reklama

- Nieważne czyje, ważne, by zostały w klinice - powie jej Andrzej.

- Nie wierzę... Na pewno go to ubodło, jest bardzo ambitny - wyrazi swoje powątpiewanie Barbara, a gdy Górzyński stwierdzi, że kierowanie kliniką kosztuje Pawła sporo sił, uzna, że Lubicz pewnie lada moment zrezygnuje z pracy w ogóle.

- Może wkrótce będzie musiał powierzyć ster komuś młodszemu? - wyszepcze, patrząc Andrzejowi prosto w oczy.

Milecka poprosi Górzyńskiego, by nie planował sobie nic na najbliższy weekend, bo ona urządza małe przyjęcie dla paru swoich przyjaciółek i znajomych, którym chciałaby go przedstawić.

- Przyjęcie tylko dla kobiet, będziesz jedynym mężczyzną - powie z tajemniczą miną.

- Będziesz mistrzem ceremonii - doda.

Górzyński zacznie się zastanawiać, co ma na myśli Barbara, ale ona ubiegnie jego pytanie o rolę, jaką miałby odegrać podczas jej przyjęcia.

- Urządzam botoks party - wyzna Andrzejowi.

- Dziwię się, że chcesz coś takiego robić w domu... Od tego są gabinety, kliniki - stwierdzi zaskoczony lekarz.

- Kochanie, mam sporo znajomych, które chętnie skorzystają z takiej formy zabiegów w miłej atmosferze, w gronie znajomych. No i pod fachową opieką lekarską. A moje znajome to bardzo poważne i wpływowe kobiety - usłyszy.

Barbara, nie czekając na odpowiedź Andrzeja, cmoknie go w policzek i wyszepcze mu do ucha, że go... kocha!

Co tak naprawdę planuje Milecka? Czyżby chciała posłużyć się Górzyńskim, by przejąć klinikę Lubicza i w ten sposób zemścić się na Pawle, że odtrącił ją i wybrał Wigę (Dorota Kamińska)?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje