Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8751
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Chojnicki przyłapany na randce z Aliną!

Jerzy (Andrzej Grabarczyk) znów wplącze się w kłopoty. Powód? Ulegnie namowom swojej byłej kochanki Aliny (Sylwia Wysocka) i umówi się z nią na kawę. Jak na złość, do tej samej kawiarni przyjdą Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) z Wigą (Dorota Kamińska)!


Reklama


Zdradzamy, że w 2723. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja we wtorek 24 marca o godz. 17.55 w TVP1) Jerzy dla świętego spokoju zgodzi się w końcu pójść z Aliną na kawę.

Kiedy będzie opowiadał, co wydarzyło się w jego życiu, odkąd się rozstali, do ich stolika niespodziewanie podejdą... Elżbieta i Wiga. Na dodatek Dębicka rozpozna w Alinie koleżankę z dawnych lat!

Chojnicki będzie miał nietęgą minę - wszak ani słowem nie wspomniał wcześniej Eli, że umówił się z kobietą, przez którą kilka lat wstecz wzięli rozwód. Jak to on - nie chciał jej denerwować.

A wyszło jak zwykle, czyli... jeszcze gorzej.

Nic więc dziwnego, że Elżbieta zaniemówi z wrażenia na widok Jurka w towarzystwie Aliny.       

Z kolei w 2724. odcinku "Klanu" (emisja w środę 25 marca o godz. 17.55 w TVP1) Jerzy postanowi wytłumaczyć się z wczorajszego spotkania w kawiarni niedaleko swojej firmy. 

Elżbieta będzie sprawiała wrażenie, że w ogóle nie jest zainteresowana tym tematem. Stwierdzi, że sprawa Aliny zniknęła z jej życia już dawno.

Lecz podczas spaceru z Wigą przyzna, że wczorajsze spotkanie Jerzego w towarzystwie byłej kochanki bardzo ją poruszyło.

Czy Elżbieta wybaczy Jerzemu randkę z Aliną?

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje