Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10239
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Chojnicki ma nieślubną córkę, o istnieniu której nic nie wiedział!

Jerzy (Andrzej Grabarczyk) dostanie tajemniczy list ze zdjęciem kobiety, którą znał w młodości i z którą miał romans. Okaże się, że dawna kochanka Chojnickiego, 9 miesięcy po ich rozstaniu, urodziła dziewczynkę... Czy to możliwe, by Jurek miał córkę, z istnienia której przez wiele lat nie zdawał sobie sprawy?

W 3118. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w czwartek 27 kwietnia o godzinie 18.00) Renata (Renata Pękul) przez pomyłkę - myśląc, że to przesyłka z fakturą - otworzy list zaadresowany do Jerzego. Znajdzie w nim zdjęcie młodej dziewczyny i starą wizytówkę Chojnickiego.

Reklama

- Zobacz, kandydatka do pracy - powie Antkowi (Mirosław Jękot).

- Nie wygląda na fachowca od kafelków ani na hydraulika - zażartuje Zabużański.

Renata odwróci zdjęcie i zobaczy, że z tyłu jest coś napisane.

- Witam, nie znamy się... - zacznie czytać.

- Ale może przypomina pan sobie moją mamę. To zdjęcie z czasów, kiedy pan się nią spotykał. Ja niestety nie miałam okazji pana poznać, a chciałabym, bo wiem od niej, że jest pan moim ojcem - dokończy.

- Podpisane: Dominika. Zaadresowane do Jurka - doda, a Antek spojrzy na żonę, nie rozumiejąc nic z tego, co właśnie usłyszał.

Dokładnie w tej samej chwili Chojnicki wejdzie do biura.

- Przepraszam was bardzo, ale zapomniałem, że muszę do szesnastej odebrać zasilacz do komputera. Ale zdążymy... Pocztę przejrzymy i możemy kończyć na dziś? - powie.

- Co tak patrzycie? - zapyta.

Zabużańska poda Jurkowi list.

- Myślałam, że to do firmy i otworzyłam - szepnie.

Chojnicki spojrzy na zdjęcie.

- Znasz tę kobietę? - usłyszy pytanie wspólnika.

- Nie pamiętam... może. Znałem tyle kobiet - odpowie, udając, że wiadomość napisana na odwrocie fotografii nie zrobiła na nim najmniejszego wrażenia.

Tej nocy Jerzy nawet nie zmruży oka. Przypomni sobie, że dawno temu miał romans z matką Dominiki - kobietą ze zdjęcia. Nie będzie umiał przestać myśleć o tym, że może mieć dorosłą córkę, o istnieniu której nie miał pojęcia!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje