Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9385
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Chojniccy kupią synowi... dom na Sadybie!

Gdy Krzysztof (Krzysztof Tyniec) poinformuje Elżbietę (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk), że zamierza sprzedać swój dom, Chojnicki wpadnie na pomysł, by kupić należącą do Bąka willę na Sadybie dla... Michała (Daniel Zawadzki) i Zyty (Magdalena Stam)!

W 3056. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w poniedziałek 23 stycznia o godzinie 18.00) z niezapowiedzianą wizytą wpadnie do Chojnickich ich sąsiad Krzysztof. Elżbieta, zadowolona z jego powrotu na Sadybę, zaproponuje, by został na obiedzie.

Reklama

- Nie chcę wam przeszkadzać, ale z drugiej strony... Twojej kuchni, Elu, trudno się oprzeć - stwierdzi Bąk i z radością przyjmie zaproszenie.

Okaże się, że przyjaciel Chojnickich przyszedł do nich, by poinformować, że razem z Lutką (Joanna Kurowska) podjęli decyzję o przeprowadzce i chcą zamieszkać w domu należącym do wymagającego stałej opieki, schorowanego ojca Krzysztofa.

- Skoro on wymaga opieki, to moim obowiązkiem jest zająć się nim. Zresztą widzę, że przy mnie lepiej się czuje niż przy pielęgniarkach - powie były dyrektor cyrku.

Jerzy podsunie sąsiadowi pomysł, by - zamiast wyprowadzać się z Sadyby - sprowadził ojca do siebie.

- Starych drzew się nie przesadza. Tam jest jego miejsce na ziemi - usłyszy Chojnicki.

- A Lutka? - zapyta Elżbieta.

- Miałaby tam co robić. Fryzjerki na ogół nie narzekają na brak pracy - zażartuje Bąk.

- Chcę sprzedać dom i pomyślałem, że może będziecie w stanie mi w tym pomóc - doda po chwili.

Zaraz po wyjściu Krzysztofa Jerzy wpadnie na szalony pomysł.

- Kupmy jego dom. Krzyśkowi zależy na czasie, cena jest całkiem przyzwoita, żeby nie powiedzieć okazyjna... Kupmy go  - zaproponuje żonie.

- Pomyślałem o Michale i Zycie. To naprawdę może być okazja, żaby się zrehabilitować! W końcu przeze mnie wpadali w kłopoty finansowe - powie, ale Elżbieta od razu ostudzi zapał męża, przypominając mu, że raczej nie stać ich na tego typu inwestycje, bo przecież mają długi.

- Pogadam z Krzyśkiem. Może rozłożyłby nam to na raty? Poza tym młodzi mogą wziąć kredyt, my im pomożemy spłacać. Kupimy razem! Po prostu uważam, że skoro coś takiego się nam samo pcha w ręce, to może warto spróbować - stwierdzi podekscytowany Jurek.

Czy Jerzy przekona żonę do swego pomysłu i Michał oraz Zyta zostaną sąsiadami Chojnickich?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje