Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10257
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Bożenka zrezygnuje z aktorstwa i będzie hodować drób?

Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) wygra casting do roli agentki wywiadu w filmie sensacyjnym, Miłosz (Konrad Darocha) dostanie pracę jako fotosista... - Czy na tym da się zbudować przyszłość? - zapyta synową i syna Bolek (Krzysztof Janczar), po czym zaproponuje im, by przejęli jego fermę i zajęli się hodowlą drobiu!

- Mojej fermie przyznano certyfikat gospodarstwa ekologicznego - z dumą zakomunikuje Bożence Bolek, gdy pewnego dnia zjawi się w Warszawie i odwiedzi synową.

Reklama

- Jest co świętować! - powie, wyciągając z siatki butelkę nalewki.

Kazuń zwierzy się Bożence, że kupnem jego gospodarstwa bardzo zainteresowany jest znajomy ze Związku Drobiarzy, który nawet złożył mu bardzo interesującą ofertę.

- Byłoby na mieszkanie w Warszawie, ale myślę, że kurnik musi zostać w rodzinie! - jasno wyrazi, co myśli o sprzedaży gospodarstwa obcym ludziom.

Widząc zainteresowanie w oczach swej rozmówczyni, Bolek zasugeruje, że to ona i Miłosz powinni zająć się hodowlą drobiu.

- Dom na wsi, praca w stolicy... - rozmarzy się Bożenka, ale szybko wróci z obłoków na ziemię, bo uświadomi sobie, że jej mąż z całą pewnością nie będzie chciał przejąć fermy ojca.

- Mam inny plan na życie! - stwierdzi Miłosz (Konrad Darocha), gdy wróci do domu, a Bolek zacznie go przekonywać do zaangażowania się w pracę na fermie.

Bożenka nie będzie kryła, że pomysł teścia bardzo się jej podoba.

- Ferma dałaby nam poczucie stabilizacji - wysunie argument nie do pobicia.

Bolek postanowi kuć żelazo póki gorące.

- Nie musicie się przeprowadzać, ja wam znajdę fachowców do prowadzenia fermy, a wy będziecie wpadać do Woli Tureckiej od czasu do czasu - zapewni syna.

Miłosz jednak kategorycznie odmówi ojcu objęcia roli... naczelnego koguta.

- Czyli co, mam sprzedać fermę? - zapyta poirytowany Kazuń, ale synowa uspokoi go, mówiąc, że Miłosz na pewno kiedyś zmieni zdanie.

Co zrobi Bożenka, by przekonać męża do przyjęcia oferty Bolka?

Na premierowe odcinki "Klanu" TVP1 zaprasza codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55.

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje