Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Bożenka zostanie... magistrem!

Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) będzie bardzo dumna z tego, że - mimo iż spodziewa się dziecka - ukończyła studia w terminie. Przyszła mama obroni pracę magisterską na piątkę!

W 2965. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 czwartek 1 września) spełni się wielkie marzenie Bożenki - będzie wreszcie mogła pochwalić się przed najbliższymi dyplomem ukończenia studiów i tytułem magistra!

Reklama

Tego dnia Bożenka od rana będzie bardzo zdenerwowana. Chodzącej po domu z pracą magisterską w dłoniach ciężarnej dziewczyny nie uspokoją nawet słowa Miłosza (Konrad Darocha), że na pewno świetnie sobie poradzi na egzaminie i zda go bez najmniejszego problemu. Kazuń nie da po sobie poznać, że denerwuje się bardziej niż jego żona...

- Jak mam być spokojny, kiedy ty jesteś cała w nerwach? - powie Miłosz, gdy Bożenka stwierdzi, że nie powinien odwozić jej na uczelnię, bo jest podminowany i nie wiadomo, czy da radę prowadzić samochód.

- Wprowadzasz niepotrzebne ciśnienie - krzyknie przyszła mama, ale Miłosz nie da za wygraną i postawi na swoim.

- Nie puszczę cię samej, nie ma takiej opcji - powie tonem nie znoszącym sprzeciwu.

- Bożenko, ty tak wyglądasz, że nikt ci nie będzie robił żadnych problemów. Gwarantuję, że cała komisja będzie po twojej stronie - zacznie uspokajać synową i syna Bolek (Krzysztof Janczar).

Kilka godzin później świeżo upieczona pani magister i jej mąż zjawią się u Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska).

- Ja to raczej z wami nie poświętuję. Żadnego alkoholu w ciąży! - powie Bożenka, kiedy Leopold (Grzegorz Wons) wyciągnie z szafki butelkę domowej nalewki i zarządzi wielkie oblewanie sukcesu młodej pani Kazuniowej.

- Oczywiście, że nie, kochanie. Dla ciebie mamy pyszną lemoniadę. Taka jestem z ciebie dumna, córeczko - Grażynka z trudem powstrzyma łzy wzruszenia.

Bożenka opowie matce, że Miłosz wtargnął do sali egzaminacyjnej tuż po tym, jak ona skończyła odpowiadać na pytania i zachowywał się tak, jakby to on obronił pracę magisterską na piątkę!

- Myślałam, że z rozpędu ucałuje dłoń mojego promotora - zażartuje, a zadowolony z siebie Miłosz stwierdzi, że ze szczęścia gotowy był naprawdę wycałować wszystkich członków komisji.

Przypominamy, że "Klan" wraca po wakacyjnej przerwie na antenę TVP1 już w poniedziałek 29 sierpnia.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje