Klan

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13067
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Bolek wpadnie w oko... córce Leopolda! Będzie romans?

Kiedy Bolek (Krzysztof Janczar) dowie się, że w domu jego syna i synowej na jakiś czas zamieszka Ula (Monika Dryl), postanowi przeprowadzić się do Pawła (Tomasz Stockinger). Jednak Urszula zrobi na nim wielkie wrażenie... On też się jej bardzo spodoba!


Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) nie będzie zachwycona, że w domu, w którym mieszka z Miłoszem (Konrad Darocha), a który należy do Leopolda (Grzegorz Wons) i jego matki, chce zatrzymać się na czas pobytu w Warszawie Urszula. Przygotuje dla niej pokój, ale Bolek uświadomi jej, że dwie gospodynie w jednej kuchni to o jedną gospodynię za dużo!

- Tak kochani, domy nikomu nie spadają z nieba - powie synowi i synowej Bolek, szykując się do wyprowadzki.

- Jeszcze tylko odkurzę, umyję łazienkę i pojadę do Pawła. Nie mam ochoty spotykać się z tą panią... Tak się komuś wpierniczać do domu! - nie będzie nawet próbował ukryć irytacji.

Reklama

Po wyjściu Bożenki i Miłosza Bolek zabierze się za robienie porządków. Kiedy cały dom będzie już lśnił czystością, w drzwiach stanie Urszula. Bolek zaniemówi na jej widok. Ona też na moment straci pewność siebie...

- Kim pan jest? - zapyta, a słysząc, że Bolek jest teściem Bożenki, rzuci z sarkazmem w głosie:

- Teść? Czy teściowa również tu mieszka?

Bolek na szczęście odzyska rezon i zwierzy się Urszuli, że zostawił żonie dom, fermę z drobiem, a teraz musi błąkać się po cudzych domach.

- Ja przez ostatnie paręnaście lat błąkałam się po wynajmowanych mieszkaniach. Zawsze czułam się jak intruz - powie Ula i niespodziewanie zada Bolkowi pytanie, jakie... kury hodował na swojej farmie.

Okaże się, że kiedyś - podczas wycieczki do Japonii i wizyty na fermie kur - Urszulę bardzo zainteresowały kury Ko-Shamo. A przecież ukochany kogut Bolka jest przedstawicielem tej rasy! Ula i Bolek zaczną rozmawiać, a kiedy Bożenka i Miłosz wrócą wieczorem do domu, zastaną ich ze szklaneczkami whisky w dłoniach i zachowujących się tak, jakby znali się od wieków.

- Urszula obudziła we mnie mężczyznę! - stwierdzi Bolek, przestawiając syna i synową swej nowej przyjaciółce, po czym doda, że niestety musi już iść, bo Paweł na niego czeka.

- Dlaczego nie zostaniesz? - zapyta Ula, chwyci Bolka za rękę i zacznie prowadzić w stronę salonu, co sprawi, że Bożenka i Miłosz staną jak wryci, nie wiedząc, co się dzieje!

Czy Urszula i Bolek zakochają się w sobie od pierwszego wejrzenia?

Na 2812. odcinek "Klanu", w którym ojciec Miłosza i córka Leopolda spotkają się po raz pierwszy, TVP1 zaprasza już w najbliższy poniedziałek 19 października o godzinie 17.55.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Janczar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy