Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6524
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Bolek musi zwolnić Darka albo Brajana

Bolek (Krzysztof Janczar) zwierzy się Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że żałuje, iż zgodził się przyjąć posadę prezesa biura podróży. - Wydawało się, że to będzie spokojna praca... Ale mam poważny kłopot - powie Kwapiszowej i doda, że najprawdopodobniej będzie musiał zwolnić Darka (Dariusz Lewandowski).

W 3302. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w czwartek 26 kwietnia o godzinie 18.00) Bolek wpadnie do Grażynki z niezapowiedzianą wizytą i zacznie jej się żalić na swą nową posadę. Stwierdzi, że na początku praca w biurze podróży bardzo mu się podobała, ale teraz ma problem z... Darkiem i Brajanem (Marcin Błaszak).

Reklama

- Darek pobił się ze swoim przełożonym - wyzna.

Grażyna zapyta Kazunia, czy wie, dlaczego mąż Czesi (Anna Powierza) zaatakował Cebulę.

- Brajan twierdzi, że to jakieś ich osobiste porachunki, ale przy okazji ponarzekał na Darka. Że olewa robotę, że oddawał nie swoje zdjęcia, które kopiował z internetu... A jak mu zwrócił uwagę, to zaczął go oskarżał o jakieś bzdury - powie jej Bolek.

Grażyna nie zdradzi swemu gościowi, że wie, iż Brajan uwiódł Czesię. Stwierdzi, że nie wierzy w niesolidność Darka.

- Chyba sobie Brajan tego nie wymyślił? Szczękę miał faktycznie obitą. Jeżeli Darek rzucił się na szefa, nie mogę tego puścić płazem. Niestety, będę musiał go zwolnić - stwierdzi Kazuń.

- Uwierz mi, ten Cebula nie jest bez winy. Darek miał poważny powód... - zasugeruje Grażynka Bolkowi i poradzi mu, żeby - zanim podejmie decyzję o wyrzuceniu Darka z pracy - porozmawiał z nim i poznał jego wersję wydarzeń.

- Wiem, że Brajan nie był uczciwy wobec niego. Ale... przepraszam, obiecałam, że nic powiem - Kwapiszowa w ostatniej chwili powstrzyma się przed poinformowaniem Bolka, że Cebula zaciągnął Czesię do łóżka, a wcześniej wmówił jej, że mąż zdradził ją podczas delegacji z albańskimi prostytutkami.

- Jeszcze mi do szczęścia tajemnic brakuje! Dlaczego jeden chłop dał w mordę drugiemu? Kiedyś to było proste... Kasa, samochód, kobieta - westchnie Bolek.

Jeszcze tego samego dnia Kazuń spotka się z Kurzawskim.

- Brajan chce, żebym cię zwolnił z firmy - powie mu.

- To musisz mnie zwolnić... Albo jego! Któryś z nas musi odejść - stwierdzi Darek.

Jaką decyzję podejmie Bolek? Którego ze swych podwładnych wyrzuci z pracy?

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje