Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10242
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Beata nakłoni Michała, by pogodził się z ojcem...

Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) pożali się Beacie (Magdalena Wójcik), że Michał (Daniel Zawadzki) jest bardzo nieprzyjemny dla ojca i ciągle robi mu wymówki o to, że zataił przed najbliższymi, iż ma nieślubną siostrę - Dominikę (Anna Janik). Borecka postanowi przemówić bratu do rozsądku i nakłonić go, by wreszcie pogodził się z Jerzym (Andrzej Grabarczyk).

W 3147. odcinku "Klanu" (serial wróci po wakacyjnej przerwie na antenę TVP1 w poniedziałek 28 sierpnia) Chojniccy ostro się pokłócą. Michał wypomni ojcu, że przez niego wciąż nie może dokończyć remontu domu...

Reklama

Szkoda, że nie pomyślałeś o mnie, zanim dałeś moje pieniądze swojej nowej córce! - wykrzyczy Jerzemu prosto w twarz.

Elżbieta przypomni synowi, że ojciec ma chore serce i jeśli się zdenerwuje, może dostać zawału. Na nic się jednak zdadzą jej prośby, by Michał wybaczył Jerzemu jego błąd... Chojnicka pożali się potem córce, że nie potrafi przemówić Michałowi do rozsądku i boi się, że jeśli dalej będzie się awanturował z ojcem, może dojść do tragedii. Beata ona uzna, że powinna poważnie porozmawiać z bratem.

Mama się o ciebie martwi. I o tatę... Ja zresztą też - powie Michałowi.

Nie mógłbyś w końcu odpuścić? Wyszło jak wyszło - ale co ty byś zrobił w takiej sytuacji? - zapyta.

Michał stwierdzi, że nie ma pojęcia, jak zachowałby się na miejscu ojca, ale to nie zmienia faktu, że jest na niego po prostu wściekły, bo uważa, że wystawił go do wiatru.

Wkurza mnie ta tymczasowość! Mam tyle lat, ile mam, a dalej siedzę rodzicom na karku. I to z rodziną. Uwierz mi, to nie jest łatwe - wyzna Michał siostrze.

Trochę się nad sobą użalasz. Wcale nie masz najgorzej, na głowę ci się nie leje, dwie mamy pomagają wam przy Stefanku - stwierdzi Beata, po czym wymusi na bracie obietnicę, że postara się pogodzić z Jerzym, przestanie go wciąż atakować i wypominać mu... Dominikę.

Nie myślałeś nigdy, żeby się z tą Dominiką skontaktować? - niespodziewanie zapyta go Borecka i doda, że ona ciągle o tym myśli.

Ona należy do rodziny! Czy nam się to podoba, czy nie - powie.

Czy Michał wybaczy ojcu, że dał Dominice pieniądze, które miał zwrócić jemu? Czy Beata przekona go, żeby skontaktował się z przyrodnią siostrą i szczerze z nią porozmawiał?

Odpowiedzi na te pytania poznamy w ostatni poniedziałek sierpnia, kiedy to "Klan" wróci po wakacyjnej przerwie na antenę TVP1.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje