Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Beata i Piotr szykują się do ślubu!

Jeszcze w tym roku kalendarzowym Beata (Magdalena Wójcik) i Piotr (Jacek Borkowski) sformalizują swój związek, oficjalnie zostając żoną i mężem. - Ile czasu można żyć na kocią łapę? - wyjaśni przyszła panna młoda, która po ślubie będzie się nazywała Borecka-Rafalska.


Reklama


Zdradzamy, że w 3387. odcinku "Klanu" (emisja w środę 5 grudnia w TVP1) Beata przystąpi do wypisywania zaproszeń na ślub.

- Ładne - oceni Małgosia (Suzanna von Nathusius). - Tylko ja właściwie nie rozumiem... Po co to robicie? No ten ślub? I całe to zamieszanie? Przecież jesteście już dorośli - nie musicie nic udowadniać... Tłumaczyć - od tylu lat jesteście razem... Co to z zmieni?

Zaskoczona Beata nie bardzo będzie wiedziała, co odpowiedzieć córce.

- No wiesz... bardzo dużo! - odpowie po chwili.

- To znaczy? - przydusi ją córka.

- Po pierwsze, już dawno się zaręczyliśmy i wypadało by to sformalizować... A po drugie...

- Jeżeli robicie to tylko, bo tak wypada... To kompletnie bez sensu!- wtrąci Małgosia.

- Ale wiesz, sprawy dziedziczenia - i w ogóle... - doda Borecka. - Poza tym dziadkowie będą tacy szczęśliwi... I my też! Chyba nie masz nic przeciwko?

- Nie, oczywiście, że nie! - przyzna Małgosia, wzruszając ramionami.

- To dobrze... Wiesz, córeczko - ile czasu można żyć na kocią łapę?

- To teraz będziesz panią Rafalską? - zapyta Małgosia.

- Nie... Borecką-Rafalską... Żeby żadne z was, ani ty, ani Jasiek - żebyście nie czuli się pokrzywdzeni.

Kogo wezmą na świadków?

Jeszcze tego samego dnia Beata i Piotr wręczą na Sadybie Chojnickim (Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk) zaproszenie na swój ślub. Akurat w tym czasie przyjdzie Michał (Daniel Zawadzki) i dołączy się do gratulacji...  

Beacie zamarzy się, żeby świadkami były ich dzieci, ale - niestety - okaże się, że Małgosia nie może, bo nie jest jeszcze pełnoletnia. Po kilku propozycjach Jasiek (Paweł Grządziel) wpadnie na pomysł, żeby drugim świadkiem została Dominika (Anna Janik). Ku jego zaskoczeniu, Beata zgodzi się na to i poprosi syna, żeby zaprosił ją na obiad.

Ujawniamy, że ślub Beaty Boreckiej i Piotra Rafalskiego odbędzie się w piątek 28 grudnia o godz. 16.00 w Restauracji Rosso w Warszawie (emisja w TVP1 o godz. 18.00).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje