Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9128
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Bankructwo o Lubiczów! Czy będzie też rozstanie?

Trudno oprzeć się wrażeniu, że pech prześladuje rodzinę Lubiczów. Teraz Janusz (Michał Lesień), ukochany Agnieszki (Paulina Holtz), okaże się bankrutem! Czy z tego powodu będą musieli się rozstać?


Reklama


Ujawniamy, że w 2602. odcinku sagi Lubiczów (emisja w poniedziałek 8 września) Janusz dostanie wreszcie zlecenie na dostawę sprzętu medycznego. Tyle że kiedy pojedzie do domu po samochód, znajdzie na nim... blokadę założoną przez komornika.

Na domiar złego bank kategorycznie odmówi mu kolejnego kredytu na pokrycie długów. Janusz pożali się Agnieszce, że jest bankrutem.            

W tych okolicznościach Lubiczówna zaproponuje mu, że może porozmawia z ojcem na temat pieniędzy i uda się coś spłacić. Janusz absolutnie nie będzie chciał o tym słyszeć i szybko wyjdzie z domu. Mimo wszystko Agnieszka spróbuje u ojca. Niestety, Paweł nie będzie w stanie teraz nic pożyczyć.  

Tymczasem Janusz przyzna się ukochanej, że zniszczył blokadę założoną przez komornika na samochód, żeby móc zawieźć towar do klienta. Jedynym ratunkiem z sytuacji wyda mu się ucieczka przed długami, czyli wyjazd z Polski.

Czy to oznacza koniec jego związku z Agnieszką?

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje