Reklama

"Klan": Anna Powierza zachwycona wakacjami nad Bałtykiem. "Nasze polskie parawany są dużo lepsze niż jakieś adriatyckie luksusy"

Aktorka, znana głównie z roli Czesi Kurzawskiej w serialu "Klan", wybrała się na tegoroczny urlop nad polskie morze. Powierza przyznała również, że po raz pierwszy zdarzyło jej się pływać w Bałtyku i nie ukrywa, że wakacje okazały się niezwykle udane. Teraz wraca do pracy ze zdwojoną siłą. Po wakacjach zobaczymy ją m.in. w nowych odcinkach "Klanu" czy w Teatrze Kamienica.

Udane wakacje

Anna Powierza nie ukrywa, że jest usatysfakcjonowana tegorocznymi wakacjami. W lipcu korzystała m.in. z uroków plaży w Mielnie, pływała w morzu i bawiła się z córeczką.

Plany zawodowe

Aktorka cieszy się, że złapała oddech, naładowała baterie i teraz z przyjemnością wraca do aktywności zawodowej. Zdradza też, że czekają ją nowe, niezwykle ciekawe wyzwania artystyczne.

Anna Powierza kontynuuje również swoją przygodę z serialem "Klan", w którym wciela się w rolę Czesi. Nowe odcinki popularnej telenoweli będzie można oglądać na antenie TVP1 od września.

Reklama

Jesienią na deskach Teatru Kamienica Annę Powierzę będzie można oglądać m.in. w spektaklu "SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw" w reżyserii Emiliana Kamińskiego.Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje