Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10930
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Anna Powierza to mistrzyni selfie

Anna Powierza, czyli Czesia Kurzawska z „Klanu”, to jedna z najdowcipniejszych polskich gwiazd. Lektura jej wpisów w mediach społecznościowych to dobra zabawa, ale i świetna... nauka. Ostatnio aktorka podzieliła się z fanami swymi spostrzeżeniami na temat selfies. Jej rady powinni wziąć sobie do serca wszyscy, którzy chcą idealnie wyglądać na zdjęciach!

Anna Powierza doskonale zdaje sobie sprawę z mankamentów swej urody. Aktorka nigdy nie twierdziła, że jest pięknością, kiedyś wręcz wstydziła się swojego ciała...

Reklama

Była pierwszą polską gwiazdą, która publicznie przyznała się do operacji plastycznej! 20 lat temu - o czym ze szczegółami opowiadała w wywiadach - zafundowała sobie nowy... nos.

- Widziałam w telewizji kilka moich ujęć, które byłyby przepiękne, gdyby nie nos. Pomyślałam, że powinnam go sobie zmienić. Bo jeśli zmieniać, to coś, co jest niedoskonałe. Ale, zmieniając jeden szczegół, nie chciałam zmieniać ogólnego charakteru mojego wyglądu. Zmieniło się niewiele. Tyle, że dla mnie jest to ogromna różnica i zdecydowana poprawa. Wreszcie nie mam już tylu zastrzeżeń do moich zdjęć, ile miałam wcześniej - tłumaczyła po zabiegu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje