Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6918
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Anna Matysiak została instruktorką tańca i aktorstwa

Anna Matysiak, czyli Ramona z „Klanu”, ma za sobą bardzo pracowite miesiące. Postanowiła jednak, zamiast wybrać się na urlop, dołączyć w czasie wakacji do grona instruktorów prowadzących zajęcia na warsztatach dla uzdolnionych dzieciaków organizowanych w Broku.


Reklama


W ciągu ostatnich miesięcy Anna Matysiak nie miała nawet chwili na odpoczynek. Praca na planie "Klanu" i "Na dobre i na złe", występy w musicalu "Zorro" w stołecznym Teatrze Komedia, a także udział w drugiej części kinowego hitu "Listy do M." (premiera "Listów do M. 2" zaplanowana jest na jesień) - to tylko część z zajęć, którym poświęciła się bez reszty.

Młodziutka aktorka nie czuje się jednak zmęczona, bo praca jest dla niej wielką przyjemnością. Kiedy zaproszono ją, by w czasie wakacji poprowadziła zajęcia z tańca współczesnego z elementami aktorstwa organizowane co roku przez Warsztatową Akademię Musicalową, nawet przez chwilę nie wahała się, czy przyjąć tę ofertę.

- Mamy super zdolną młodzież! - napisała Ana na swojej tablicy na Facebooku po kilku pierwszych dniach spędzonych w ośrodku Nadrzecze w Broku, dokąd dzieci z całej Polski przyjeżdżają, by wziąć udział w warsztatach aktorskich, tanecznych i wokalnych.

- To właśnie dzieciaki z Warsztatowej Akademii Musicalowej można zobaczyć później w serialach i filmach oraz na deskach teatrów. Z trójką dzieci uczących się tutaj występuję w w spektaklu "Zorro" w Teatrze Komedia - mówi serialowa Ramona z "Klanu".

Anna Matysiak jest jedną z najbardziej uzdolnionych polskich aktorek swojego pokolenia. Jest też wielką pasjonatką tańca, któremu kiedyś chciała poświęcić się bez reszty, ale kontuzja uniemożliwiła jej ukończenie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i zostanie zawodową tancerką (debiutowała jako dwunastolatka na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie!).

Nie wyobrażam sobie życia bez tańca i aktorstwa - twierdzi Ania i dodaje, że od pewnego czasu kształci również swój głos, bo uważa, iż każdy aktor powinien być też dobrym wokalistą.

Anna Matysiak z niecierpliwością czeka na jesienną premierę filmu "Listy do M. 2", w którym ponownie wcieliła się w córkę Kariny (Agnieszka Dygant) i Szczepana (Piotr Adamczyk). Po wakacjach rozpocznie też pracę nad nowym projektem. Wszystko wskazuje na to, iż na urlop nie będzie mogła sobie jeszcze długo pozwolić...

Dowiedz się więcej na temat: Anna Matysiak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje