Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Anna Matysiak została instruktorką tańca i aktorstwa

Anna Matysiak, czyli Ramona z „Klanu”, ma za sobą bardzo pracowite miesiące. Postanowiła jednak, zamiast wybrać się na urlop, dołączyć w czasie wakacji do grona instruktorów prowadzących zajęcia na warsztatach dla uzdolnionych dzieciaków organizowanych w Broku.


Reklama


W ciągu ostatnich miesięcy Anna Matysiak nie miała nawet chwili na odpoczynek. Praca na planie "Klanu" i "Na dobre i na złe", występy w musicalu "Zorro" w stołecznym Teatrze Komedia, a także udział w drugiej części kinowego hitu "Listy do M." (premiera "Listów do M. 2" zaplanowana jest na jesień) - to tylko część z zajęć, którym poświęciła się bez reszty.

Młodziutka aktorka nie czuje się jednak zmęczona, bo praca jest dla niej wielką przyjemnością. Kiedy zaproszono ją, by w czasie wakacji poprowadziła zajęcia z tańca współczesnego z elementami aktorstwa organizowane co roku przez Warsztatową Akademię Musicalową, nawet przez chwilę nie wahała się, czy przyjąć tę ofertę.

- Mamy super zdolną młodzież! - napisała Ana na swojej tablicy na Facebooku po kilku pierwszych dniach spędzonych w ośrodku Nadrzecze w Broku, dokąd dzieci z całej Polski przyjeżdżają, by wziąć udział w warsztatach aktorskich, tanecznych i wokalnych.

- To właśnie dzieciaki z Warsztatowej Akademii Musicalowej można zobaczyć później w serialach i filmach oraz na deskach teatrów. Z trójką dzieci uczących się tutaj występuję w w spektaklu "Zorro" w Teatrze Komedia - mówi serialowa Ramona z "Klanu".

Anna Matysiak jest jedną z najbardziej uzdolnionych polskich aktorek swojego pokolenia. Jest też wielką pasjonatką tańca, któremu kiedyś chciała poświęcić się bez reszty, ale kontuzja uniemożliwiła jej ukończenie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i zostanie zawodową tancerką (debiutowała jako dwunastolatka na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie!).

Nie wyobrażam sobie życia bez tańca i aktorstwa - twierdzi Ania i dodaje, że od pewnego czasu kształci również swój głos, bo uważa, iż każdy aktor powinien być też dobrym wokalistą.

Anna Matysiak z niecierpliwością czeka na jesienną premierę filmu "Listy do M. 2", w którym ponownie wcieliła się w córkę Kariny (Agnieszka Dygant) i Szczepana (Piotr Adamczyk). Po wakacjach rozpocznie też pracę nad nowym projektem. Wszystko wskazuje na to, iż na urlop nie będzie mogła sobie jeszcze długo pozwolić...

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Anna Matysiak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje