Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Klan": Aldona Orman lubi się podobać

Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", doskonale wie, jak przyciągać męskie spojrzenia... Jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek, a figury - choć dawno już stuknęła jej czterdziestka - może jej pozazdrościć niejedna nastolatka!


Aldona Orman nie kryje, że lubi się podobać. Aktorka od lat cieszy się figurą modelki i jest dumną posiadaczką imponujących i - co ważniejsze - naturalnych piersi. Gwiazda "Klanu" przyznała kiedyś podczas internetowego spotkania z fanami, że nigdy nie czuła potrzeby, by powiększyć sobie biust, bo wystarczy jej rozmiar, jaki ma. 

Reklama

Aldona Orman dobrze wie, co to znaczy być seksi i że seksapil jest najcięższą bronią, jaką kobieta może użyć w walce o mężczyznę. Pytana, co według niej w kobiecie jest najseksowniejsze, twierdzi z rozbrajającą szczerością, że... kompletnie się na tym nie zna! Ale - według niej - najlepszym afrodyzjakiem jest... mózg. 

- Ja cenię ludzi przede wszystkim za inteligencję i poczucie humoru - podkreśla popularna aktorka. - Na te cechy zwracam uwagę w pierwszej kolejności, potem dostrzegam inne przymioty, takie jak dobroć, empatia, kultura, maniery, umiejętność dostosowania się do konkretnych sytuacji i warunków.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje