Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska znów zatańczy z przystojniakiem!

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", rozpoczęła już treningi z gwiazdą, w ramionach której wirować będzie na parkiecie 3. polsatowskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Tym razem śliczna tancerka i aktorka uczy tańczyć... Krzysztofa Wieszczka, czyli Mikołaja Leśniewskiego z "Na Wspólnej".


- Jestem szczęśliwa, że dostałam szansę pokazania moich umiejętności w "Tańcu z Gwiazdami". To fantastyczne, że mogłam się również wykazać jako trenerka. Zdobyłam wiele nowych umiejętności, co jest naturalne, gdy pracuje się nad czymś nowym. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, a tu miałam do tego wiele sposobności - mówiła Agnieszka Kaczorowska tuż po tym, jak pożegnała się z udziałem w emitowanym jesienią ubiegłego roku show "Dancing with the Stars".

Reklama

Serialowa Bożenka z "Klanu" nie kryła, że chciałaby, aby twórcy programu zaprosili ją także w charakterze tancerki i trenerki do kolejnej edycji "Tańca". Dziś wiadomo, że jej marzenie się spełniło. Agnieszka rozpoczęła już treningi. Tym razem partnerować będzie aktorowi znanemu doskonale m.in. z "Na Wspólnej", "Szpilek na Giewoncie" i "Galerii" - Krzysztofowi Wieszczkowi.

Wysoki, przystojny brunet to - jak się okazuje - idealny według producentów "Tańca z gwiazdami" partner dla ślicznej i pełnej wdzięku Agnieszki Kaczorowskiej. W jesiennej odsłonie programu Agnieszka uczyła kroków walca, samby i tanga Mistera Polski 2014, czyli Rafała Maślaka, wiosną zobaczymy ją w ramionach innego ciacha. Krzysztof Wieszczek jest jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Udział w "Dancing with the Stars" z pewnością sprawi, że grono wielbicielek jego talentu i urody znacznie się powiększy. 

Agnieszka Kaczorowska nie może się już doczekać chwili, kiedy znów wyjdzie na parkiet show Telewizji Polsat. W głębi serca liczy na to, że tym razem dane jej będzie tańczyć nieco dłużej niż jesienią, kiedy to musiała pożegnać się z telewidzami i Rafałem Maślakiem po 7. odcinku zadowalając się 6. miejscem.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | Klan | Krzysztof Wieszczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje