Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9910
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska zatańczy z Misterem? Mamy wypowiedź aktorki!

Agnieszka Kaczorowska znana widzom z roli Bożenki w serialu "Klan" jest typowana jako tancerka w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka wciąż nie potwierdza tych informacji, ale uważa, że z Rafałem Maślakiem, zdobywcą tytułu Mister Polski, stanowiliby ładny i dobrany duet.

- Myślę, że ładnie wyglądalibyśmy jako para. W tańcu jest niesamowicie ważne, żeby dobrze się dobrać, pasować wzrostem i urodą. Nie jestem w stanie jednak powiedzieć, jaki ten człowiek przyswajałby kroki, jakim byłby uczniem. To by się okazało dopiero podczas ćwiczeń - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska.

Reklama

Kaczorowska jest zawodową tancerką i ma na swoim koncie wiele sukcesów: jest II wicemistrzynią Europy oraz mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich. Z tego powodu widzi siebie w programie jako tancerkę, a nie gwiazdę.

- Nie wyobrażam sobie, bym miała zatańczyć jako gwiazda, ponieważ jestem zawodową tancerką i widzę siebie tylko w takiej roli. Byłoby niezgodne z moim sumieniem, gdybym wystąpiła jako gwiazda, bo tańczę i nie musiałabym się tego uczyć - tłumaczy aktorka.

Dodaje, że spełnia się w tańcu jako trenerka, ponieważ lubi przekazywać swoją energię i pasję. Przyznaje, że stara się dużo wymagać od swoich podopiecznych, ale dzięki temu ćwiczenia przynoszą efekty.

- W roli nauczycielki czuję się fajnie, ponieważ lubię przekazywać swoją wiedzę oraz zarażać energią i pasją. Chciałabym, żeby ta druga osoba naprawdę pokochała taniec. Przyznaję, że podczas nauki budzi się we mnie mały kat i potrafię być czasem bardzo ostra. Ale spotykam się z pozytywnym feedbackiem - mówią, że daję dużo energii i zaangażowania oraz bardzo dużo wymagam, co prowadzi do sukcesu - wyjaśnia Kaczorowska.

Aktorka przyznaje, że "Taniec z Gwiazdami" jest bardzo interesującym formatem i udział w nim byłby ciekawym wyzwaniem. Uważa, że jej codzienny reżim treningowy jest podobny do tego w programie.

- Jako zawodowa tancerka trenuję od czterech do sześciu godzin dziennie. Do tego dochodzą zajęcia dodatkowe: siłownia, balet i inne formy taneczne. Jeżeli chodzi o "Taniec z gwiazdami", to myślę, że pary trenują również po kilka godzin dziennie. Niekiedy może całymi dniami, bo czas jest bardzo ograniczony. Z tygodnia na tydzień trzeba przygotować i przećwiczyć nowy taniec i nową choreografia - mówi tancerka.

Program "Taniec z Gwiazdami" był emitowany na antenie TVN od 2005 do 2011 roku. Wiosną 2014 roku program wrócił na antenę telewizji w nowej odsłonie. Emitowany był przez stację Polsat pod nazwą "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Wzięli w nim udział m.in.: Natalia Siwiec, Joanna Moro, Dawid Kwiatkowski i Antoni Królikowski. Zwycięzcami zostali Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Kolejna edycja programu ruszy jesienią.


Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kaczorowska | Rafał Maślak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje