Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10318
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska za wysoko się ceni?

Agnieszka Kaczorowska, znana głównie z roli Bożenki w "Klanie", kilka miesięcy temu ujawniła, że otrzymała propozycję udziału w rozbieranej sesji dla magazynu dla panów.
Nic dziwnego. Aktorka wyrosła na powabną kobietę, której wdzięki nie jeden mężczyzna chciałby zobaczyć na okładce takiego czasopisma. Kaczorowska, jak sama przyznaje, jeszcze parę lat temu wstydziła się scen z pocałunkami, jednak teraz ma dość tego, że wszyscy identyfikują ją z wstydliwą i grzeczną Bożenką.

Chciałaby zerwać z tym wizerunkiem, dlatego nie dziwi, że chwyta się różnych sposobów, aby dostrzeżono, że nie jest już niewinną dziewczynką. Dlaczego zatem odmówiła ?

Powodem okazały się pieniądze. Jak do­wie­dział się "Fakt", wy­na­gro­dze­nie, jakie jej ofe­ro­wa­no, było dużo niż­sze od jej ocze­ki­wań. Za odsłonięcie ciała zaproponowano jej "zaledwie" 15 tys. zł.

"Ona za taką sesję chcia­ła­by co naj­mniej 50 ty­się­cy"- mówi osoba z bli­skie­go oto­cze­nia ak­tor­ki.

Prawdopodobnie Kaczorowska poczuła się urażona, ponieważ jej koleżanka po fachu - Marta Wierzbicka, pokazała się w "Playboyu" za 30 tysięcy. Aby wyjść z twarzą z rozbieranej wpadki, a przy okazji wbić szpilę koleżankom z branży, aktorka tłumaczyła, że jej zdaniem taka sesja zdjęciowa to kiepski początek kariery.

"Rozbierane sesje są dla dobrych aktorów. Taka sesja może być dobrym zwieńczeniem kariery. Jak kiedyś będę znaną, dobrą aktorką, to nie mówię nie, może zdecyduję się na taką sesję. Teraz jest za wcześnie" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Jednak w za­ku­li­so­wych roz­mo­wach ze zna­jo­my­mi cią­gle nie może przeboleć, że nie udało się jej wy­ne­go­cjo­wać więk­szej staw­ki, bo chęt­nie po­ka­za­ła­by swoje wdzię­ki.

Oby udział w "Tańcu z Gwiazdami" był dla niej trampoliną do kariery, ponieważ w innym razie jeszcze przez długi czas nie zobaczymy jej na okładce magazynu dla panów.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje