Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9677
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska wyprowadza się z domu!

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka Kazuń z "Klanu", wije dla siebie przytulne gniazdko... Kogo w nim ugości?Agnieszka Kaczorowska mieszka z mamą, z którą jest bardzo związana. Wszystko wskazuje jednak na to, że w przyszłym roku gwiazda serialu "Klan" wyfrunie z rodzinnego gniazda!

Reklama

- Już buduje się moje małe mieszkanko. Może w nim też urządzę z dwa, trzy lata święta. Z mamą umówiłyśmy się, że jak wyjdę za mąż, urodzę dzieci, zamienimy się mieszkaniami ze względu na metraż. Ona pójdzie do mojego, ja do niej. I będę spraszać na wigilijną kolację jak najwięcej krewnych, dekorować pokój, stół i choinkę. To przecież mój żywioł! - zdradza gwiazda w wywiadzie dla "Pani domu".

Serialowa Bożenka nie ukrywa, że jest bardzo rodzinna. Zanim rozpocznie samodzielne życie, chciałaby jeszcze , wraz z mamą, urządzić święta z prawdziwego zdarzenia- dla wszystkich bliskich!

- Zawsze marzyłam, by do Wigilii siadało razem jak najwięcej moich bliskich - opowiada gwiazda- Tamten rok był szczególny, bo było nas aż dziewięcioro, ale ten pobije wszelkie rekordy: pojawi się 20 osób! Namawiałam, prosiłam, zapraszałam i udało mi się ściągnąć nawet Jolę, moją o 9 lat starszą siostrę z jej rodziną, która mieszka w Anglii.

Za rok święta Agnieszki będą może skromniejsze, mniej wystawne. Ale za to - na swoim!

 


MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje