Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8850
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska wraca do tańca!

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", przygotowuje się do wielkiego powrotu na... parkiet. Kontuzja, jakiej uległa w ubiegłym roku, spowodowała, że młodziutka aktorka, która jest też jedną z najlepszych w Polsce tancerek, musiała na pewien czas zrezygnować ze swojej pasji - tańca towarzyskiego. Teraz ostro trenuje, by odzyskać formę!


- Przygotowuję się do tanecznego powrotu... Trenuję coraz więcej i zobaczymy, jak to się dalej potoczy - napisała kilka dni temu na swoim blogu, dodając, że jest bardzo zdeterminowana, bo jej dusza i ciało po prostu tęsknią za tańcem.

Reklama

Agnieszka Kaczorowska jako tancerka ma na swoim koncie m.in. dwa Młodzieżowe Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwo Europy w tańcach latynoamerykańskich, dwukrotnie sięgnęła też po najwyższe trofeum podczas Mistrzostw Polski Youth.

- Nie wyobrażam sobie życia bez tańca! - mówi często serialowa Bożenka z "Klanu", która swój pierwszy medal na turnieju tańca towarzyskiego zdobyła, gdy miała... 6 lat.

Latem ubiegłego roku Agnieszka doznała poważnej kontuzji stopy i musiała zrezygnować z treningów. Przyznaje, że była załamana, gdy usłyszała od lekarza, że być może już nigdy nie będzie mogła tańczyć...

- Płakałam przez całą noc - powiedziała w wywiadzie, wspominając moment, kiedy dowiedziała się, że jej powrót na parkiet stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Tragedią 21-letniej tancerki bardzo przejął się Daniel Olbrychski, który akurat dołączył do obsady "Klanu". To właśnie on skierował Agnieszkę do znanego chirurga... Dziś, rok od tamtej chwili, po kontuzji Agnieszki Kaczorowskiej nie ma już nawet śladu!

- Znów trenuję i wracam do formy - tą radosną nowiną aktorka podzieliła się właśnie z czytelnikami jej bloga, zapowiadając swój wielki taneczny powrót.

- Napiszę o tym więcej, ale na razie nie chcę zdradzać zbyt wiele - dodała w jednym z ostatnich postów.

Nazwisko Agnieszki pojawia się od niedawna coraz częściej w kontekście... "Tańca z gwiazdami", który po przerwie wrócić ma wiosną na antenę TVN.

Serialowa Bożenka z "Klanu" - jeżeli sprawdzą się pogłoski o jej udziale w 14. edycji show - nie wystąpiłaby jednak w programie jako gwiazda, ale jako instruktorka i tancerka towarzysząca na parkiecie innej gwieździe.

Być może to właśnie propozycja producentów "Tańca..." sprawiła, że Agnieszka znów intensywnie trenuje i ciężko pracuje, by odzyskać formę?

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje