Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6825
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska w parze z ciachem!

Odkąd Agnieszka Kaczorowska tańczy z najprzystojniejszym Polakiem w „Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami”, przestała być kojarzona jedynie z Bożenką z "Klanu".

W najdłużej kręconym w Polsce serialu gra już od ponad 16 lat! - Większa część telewidzów nie wie o moich tanecznych zmaganiach i nie przypuszczałaby, że mogłabym być w tym programie jako trenerka. A jednak! Oprócz tego, że całe moje życie, bo już od przedszkola, jest związane z tańcem, to ja również lubię uczyć - napisała Agnieszka na swoim blogu tuż po tym, jak oficjalnie ogłoszona została lista uczestników show Polsatu, dodając, że od momentu, kiedy już wiedziała, że wystąpi w programie, aż do pierwszego treningu, siedziała jak na szpilkach z podekscytowania.

Reklama

- Nie wiedziałam przecież, kogo będę uczyła tańczyć! - mówi. Gdy poznała wreszcie Rafała Maślaka, kamień spadł jej z serca. - Jestem bardzo szczęśliwa z tego zestawienia, bo Rafał to po prostu normalny chłopak i bardzo sumienny uczeń - twierdzi młoda tancerka i aktorka.

U boku Mistera Polski 2014 roku Agnieszka Kaczorowska prezentuje się na parkiecie zjawiskowo. Trudno w niej - dziewczynie o ujmującym uśmiechu, świetnej figurze i z burzą blond włosów - rozpoznać skromną i grzeczną Bożenkę z "Klanu", do której przyzwyczaili się widzowie. 

Życie na parkiecie Agnieszka Kaczorowska to jedna z najlepszych i najzdolniejszych polskich tancerek - ma na swoim koncie zwycięstwo w mistrzostwach świata w tańcach latynoamerykańskich (tytuł mistrzyni zdobyła w 2010 roku), dwukrotnie stawała na najwyższym podium podczas młodzieżowych mistrzostw Polski w tańcu towarzyskim.

- Nie wyobrażam sobie życia bez tańca! - powtarza. O tym, że serialowa Bożenka jest nie tylko świetną tancerką, ale też doskonałą instruktorką, przekonała się wiosną tego roku Aneta Zając, której Agnieszka pomagała w przygotowaniach do występów w pierwszej edycji "Dancing With the Stars...", w której zdobyła Kryształową Kulę.

Nie wiadomo, czy Agnieszce uda się doprowadzić do zwycięstwa Rafała Maślaka, ale dziewczyna ma nadzieję, że jej przygoda z "Tańcem z gwiazdami" trwać będzie jeszcze długo i nie skończy się na jednorazowym występie. - Traktuję ten program jako fantastyczną przygodę i chcę się świetnie bawić. Z Rafałem tak właśnie jest! - kończy.

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje