Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9682
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Klan": Agnieszka Kaczorowska w czasie sesji na plaży

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", przyjmując zaproszenie do bycia współgospodynią jednego z koncertów Polsat SuperHit Festiwalu, miała nadzieję, że podczas pobytu w Sopocie znajdzie chwilę czasu, by nacieszyć się słońcem, morzem i plażą...Reklama

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą kilka bardzo pracowitych miesięcy. Mordercze treningi  do występów w show "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" i zdjęcia do kolejnych odcinków "Klanu" porządnie dały się jej we znaki, więc nic dziwnego, że w Sopocie, po prostu musiała znaleźć czas na chwilę odpoczynku.

- Kocham morze, więc już sama możliwość odetchnięcia tym powietrzem czy spacerowania brzegiem tej zawsze tajemniczej wody niezwykle mnie relaksuje - napisała na swoim blogu tuż po przyjeździe do Sopotu.

Serialowa Bożenka z "Klanu" nie pojechała jednak do znanego kurortu na urlop. Została zaproszona przez organizatorów Polsat SuperHit Festiwalu do poprowadzenia jednego z koncertów i przygotowania reportaży zza jego kulis.

Ci, którzy oglądali transmisję sopockiej imprezy, są zdania, że Agnieszka świetnie wypadła w roli konferansjerki i swym blaskiem przyćmiła Agnieszkę Popielewicz i Paulinę Sykut (obie prezenterki przy pełnej młodzieńczej energii, ślicznej i elokwentnej koleżance nie miały najmniejszych szans, by zabłysnąć!), a jej relacje z przygotowań do koncertu i rozmowy z artystami były naprawdę bardzo ciekawe.

Agnieszka Kaczorowska przekonała się też na własnej skórze, jak wielką popularność zdobyła dzięki roli w "Klanie" i zwycięstwu w 3. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami". Podczas spaceru po sopockiej plaży spotkała się z mnóstwem dowodów sympatii, rozdała dziesiątki autografów i zapozowała do setek zdjęć. Ale udało się jej odetchnąć i zrelaksować nad morzem...

- Od razu po przyjeździe zachwyciłam się miejscem, w którym mieszkam. Zapiera dech w piersiach! Znów budzi się we mnie wdzięczność, że nawet jak pracuję, mam możliwość bycia w tak miłych miejscach. Jestem ogromną szczęściarą! - napisała na blogu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje