Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10236
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska teraz będzie jurorką?

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka Kazuń z "Klanu", ogłosiła niedawno w mediach społecznościowych, że definitywnie rozstała się z polsatowskim "Tańcem z gwiazdami" i nigdy już nie wróci do programu. Tuż przed świętami okazało się, że aktorka i tancerka zamierza wziąć udział w innym tanecznym show!


- Nie wezmę udziału w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami". Obecnie jestem na innym etapie życia... Jestem szczęśliwą żoną, tworzę własną rodzinę i cenię sobie spokój i równowagę. Nie zamierzam wracać do starych schematów. Mam inne plany i marzenia - napisała Agnieszka Kaczorowska w swym oświadczeniu o rezygnacji z występów w najpopularniejszym show Telewizji Polsat.

Reklama

Odtwórczyni roli Bożenki w "Klanie" nie kryje, że - choć taniec jest jej największą pasją - intuicja już jakiś czas temu podpowiadała jej, że "Taniec z gwiazdami" nie jest programem dla niej, że nie rozwija się w nim...

- Trzeba iść do przodu. Ja już tam nie pasuję. Ten parkiet to miejsce dla tancerzy na innym etapie życia. Sam program też niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości - stwierdziła w poście zamieszczonym na Facebooku.

Jak informuje magazyn "Flesz", Agnieszka Kaczorowska dostała propozycję udziału w innym tanecznym show - w programie "Dance, dance, dance", który ma być największym hitem wiosennej ramówki TVP. To ponoć zdecydowało, iż postanowiła definitywnie pożegnać się z Polsatem.

"Dance, dance, dance" jest holenderskim formatem - programem, w którym profesjonalni tancerze w parach z gwiazdami odtwarzają choreografie ze znanych teledysków. Jeśli Agnieszka Kaczorowska zgodzi się wystąpić w pierwszej polskiej edycji show, nie zobaczymy jej jednak na parkiecie, ale za stołem sędziowskim. Aktorce zaproponowano bowiem posadę jurorki w "Dance, dance, dance".

Agnieszka Kaczorowska doskonale zna się na tańcu. Swój pierwszy medal na turnieju tańca towarzyskiego zdobyła, gdy miała... 6 lat. Jako tancerka ma na swoim koncie m.in. dwa Młodzieżowe Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwo Europy w tańcach latynoamerykańskich, dwukrotnie sięgnęła też po najwyższe trofeum podczas Mistrzostw Polski Youth. W polsatowskim "Tańcu z gwiazdami" wystąpiła sześć razy, ale tylko raz udało się jej sięgnąć po Kryształową Kulę. Od ponad roku prowadzi własną szkołę tańca "Danceworld by Agnieszka Kaczorowska". Czy sprawdzi się w roli jurorki?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje