Klan
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13344
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym!

Agnieszka Kaczorowska wybrała się na rodzinne wakacje. Tym razem, tak jak dla wielu innych gwiazd, kierunkiem wypoczynkowym okazały się miejscowości nad polskim morzem. Aktorka podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem z plaży.

Agnieszka Kaczorowska od soboty cieszy się rodzinnymi wakacjami nad morzem. Dla małej Emilki - córki aktorki i jej męża Macieja Peli - jest to pierwsza wycieczka na północ Polski.

Młoda mama nie kryła swojego podekscytowania i jeszcze przed wyjazdem dzieliła się z fanami szczegółami swojej podróży. Na jej Instagramie pojawiła się nawet lista według, której Kaczorowska pakowała rzeczy córeczki.

Teraz do internetowej galerii trafią już kadry znad morza! Szczęśliwa mama opublikowała w sieci zdjęcie z plaży, na którym ona i jej mała pociecha bawią się na piasku.

Reklama

Ileż radości możne dać woda i piasek! Kocham obserwować jej radość, ciekawość świata i chęć doświadczania... I choć w wannie według Emi siedzenie nie ma sensu (znacznie lepiej całą kąpiel stać), to w morzu można byłoby siedzieć bez końca - pisze pod najnowszym zdjęciem Kaczorowska.

Nadmorska fotografia zachwyciła internautów. Wiele z nich zwróciło uwagę na strój kąpielowy aktorki. Pod postem jak zwykle pojawiła się także masa komplementów skierowana do całej rodziny "Pelaków":

'Ślicznie wyglądacie razem",

"Bosko i z klasą",

"Przepiękne zdjęcie, tyle miłości",

"Piękny kostium. Udanego wypoczynku",

"Naturalność wygrywa. Jest Pani piękną kobietą",

"Ależ pięknie Ci w tym kolorze".


Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy