Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9119
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska po oblaniu egzaminów płakała cztery dni!

Agnieszka Kaczorowska, serialowym widzom znana jako Bożenka z "Klanu", wiąże swoją przyszłość z aktorstwem. Sęk w tym, że gwiazdka nie dostała się na wymarzone studia kształcące w tym kierunku.

 
Agnieszka Kaczorowska gra w serialu "Klan" od dziecka. Dorastała na oczach telewidzów. Nie jest więc zaskoczeniem, że serialowa Bożenka poważnie myśli o tym, by zostać profesjonalną aktorką:

Reklama

- Raczej tak, choć nie zamykam sobie innych furtek, ba, ciągle otwieram nowe. W zeszłym roku pierwszy raz próbowałam zdawać do szkoły teatralnej, ale się nie udało - mówi zasmucona gwiazdka w wywiadzie dla "Przyjaciółki".

Okazuje się, że taka nieudana próba może podciąć skrzydła osobie, która już kilkanaście lat pracuje przed kamerą:

- Może. Mnie podcięło je na cztery dni - przyznaje Agnieszka. - Gdy się dowiedziałam, że nie ma mnie na liście przyjętych, pojechałam na Mazury. Musiałam pobyć sama ze sobą i dużo mi to dało. Zaczęło się od płaczu, ale zaraz pojawiły się nowe pomysły i cele.

Odtwórczyni roli Bożenki z "Klanu" nie ukrywa, że ma żal do komisji oceniającej kandydatów na aktorów:

- Wydaje mi się, że przez to, że dorastałam na oczach widzów, dla wszystkich wciąż jestem tą małą dziewczynką z castingu. A ja pragnę udowodnić, że aktorsko jestem już dużo, dużo dalej. Wierzę, że za którymś razem mi się to uda - mówi.

Jak widać, Agnieszka Kaczorowska nie traci nadziei na to, że zostanie studentką wymarzonego wydziału aktorskiego. Póki co będzie jednak doskonalić swoje umiejętności na planie "Klanu"!

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje