Reklama

"Klan": Agnieszka Kaczorowska-Pela ofiarą koronawirusa? O co chodzi?

Kiedy we wrześniu 2017 roku Agnieszka Kaczorowska-Pela, czyli Bożenka z "Klanu", otworzyła swą własną szkołę tańca, mówiła, że to spełnienie jednego z jej największych marzeń. Niestety... aktorka i tancerka nie poradziła sobie ze skutkami pandemii. Najpierw zawiesiła działalność gospodarczą, a kilka dni temu zdecydowała się zamknąć firmę. - Nie stać mnie na dokładanie pieniędzy do biznesu - poskarżyła się w wywiadzie.

Agnieszka Kaczorowska-Pela nie kryje, że czuje się ofiarą koronawirusa, bo z powodu skutków pandemii musiała zamknąć firmę, która była jej oczkiem w głowie.

"Kilka tygodni po zawieszeniu działalności mojej szkoły tańca, stanęłam przed dylematem, jak długo mogę jeszcze czekać na odmrożenie tej branży i czy stać mnie na dokładanie pieniędzy do interesu" - wyznała w rozmowie z magazynem "Flesz" i dodała, że decyzja o zamknięciu szkoły była bardzo trudna.

Odtwórczyni roli Bożenki w "Klanie" nie chciała dłużej żyć nadzieją, że być może jesienią instytucje takie jak ta należąca do niej znów zaczną normalnie działać i zarabiać na siebie. Nie chciała dokładać do interesu i nie zdecydowała się też poprosić o wsparcie swych klientów. Doszła po prostu do wniosku, że ludzie mają w czasie kryzysu ważniejsze wydatki...

Reklama

"W trudnych czasach są rzeczy ważniejsze niż przetrwanie mojego biznesu. Lepiej dać pieniądze na chore dzieci lub współfinansować operację ratującą komuś życie" - stwierdziła.

Bezpieczeństwo finansowe rodziny okazało się dla Agnieszki ważniejsze niż własna firma. Zamknięcie szkoły tańca, która pojawiła się na mapie artystycznych szkół Warszawy zaledwie dwa i pół roku temu, kosztowało ją wiele emocji.

"Włożyłam w to miejsce mnóstwo pracy, czasu, energii i zaangażowania, mimo tego (...) wiedziałam, że nie mogę ryzykować. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz, kiedy jestem przede wszystkim mamą" - napisała na Instagramie, ogłaszając oficjalnie zakończenie działalności szkoły "Danceworld by Agnieszka Kaczorowska".

Agnieszka jest przekonana, że wkrótce w jej życiu pojawi się coś nowego...

"Może coś, gdzie znów będę latać niczym motyl na wietrze zwanym pasją" - podzieliła się swym marzeniem z fanami.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy