Reklama

"Klan": Agnieszka Kaczorowska-Pela karmi piersią. Fani wzruszeni!

Agnieszka Kaczorowska-Pela, czyli Bożenka z "Klanu", lubi dzielić się z fanami swoją codziennością. Tym razem opublikowała fotografię, na której widać, jak karmi młodszą córkę - Gabrysię. Tuż obok nich znalazła się również starsza pociecha aktorki Klanu Emilia, która wykonała w stronę mamy rozczulający gest. "Ile tu miłości" - komplementowali internauci.

Agnieszka Kaczorowska-Pela z córkami - Instagram

Agnieszka Kaczorowska-Pela to aktorka, która zaskarbiła sobie sympatię publiczności rolą Bożeny Lubicz w serialu: "Klan". Widzowie poznali ją jako uroczą dziewczynkę, a na ich oczach wyrastała na piękną kobietę. Pracę na planie "Klanu" Agnieszka Kaczorowska-Pela łączyła również z intensywnymi treningami na sali tanecznej. Ogromną pasją gwiazdy już od lat jest bowiem taniec, a na swoim koncie aktorka ma również wiele prestiżowych nagród.

Na szklanym ekranie swoje taneczne umiejętności serialowa Bożena mogła zaprezentować m.in. w programie: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami", w którym występowała u boku: Rafała Maślaka, Krzysztofa Wieszczka, Łukasza Kadziewicza, Nikodema Rozbickiego, Michała Malinowskiego i Antka Smykiewicza. Taniec przyniósł jej również miłość!

Reklama

W 2018 roku Agnieszka Kaczorowska i tancerz - Maciej Pela wzięli ślub. Niecały rok później ich rodzina powiększyła się o córkę: Emilię, a w lipcu tego roku Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła drugą pociechę: Gabrielę. Zmiany, jakie zaszły w życiu gwiazdy, miały odbicie także w mediach społecznościowych; aktorka w swoich internetowych wpisach sporo miejsca poświęca bowiem tematowi macierzyństwa, publikując wartościowe treści.

Nierzadko przeplata je uroczymi, rodzinnymi kadrami i nie inaczej było tym razem; Agnieszka Kaczorowska-Pela zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym karmi piersią Gabrysię. Tuż obok mamy znajduje się również Emilia, która kradnie jej "buziaka".

"To jest najpiękniejszy obraz miłości macierzyńskiej"

W opisie do wspomnianej fotografii Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła, że właśnie tak wyglądają teraz jej "przerwy w pracy". Dodatkowo aktorka - pozostając wierna wcześniej obranej zasadzie nieujawniania twarzy dzieci - pokazała ujęcie, na którym dziewczynki znajdują się tyłem do obiektywu.

Rozczulająca fotografia tancerki, która otacza opieką oraz miłością swoje córki, dotarła do wielu internautów, którzy nie omieszkali podzielić się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy:

"Przepiękne zdjęcie. Uwielbiałam tę bliskość z moimi córeczkami",

"Cudowne zdjęcie",

"To jest najpiękniejszy obraz miłości macierzyńskiej",

"Ile tu miłości. Miło popatrzeć",

"Kwintesencja macierzyństwa",

"Cudowne ujęcie. Emi i Gabi to prawdziwe drogocenne skarby!"

Agnieszka Kaczorowska-Pela to jedna z wielu pięknych i sławnych mam, które w tym roku powitały na świecie swoje pociechy; w tym roku bociany pojawiły się także pod show-biznesowymi drzwiami m.in.: Zofii Zborowskiej, Idy Nowakowskiej, Aleksandry Szwed, Kamili Kamińskiej i Anny Karczmarczyk. Wszystkim paniom raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje