Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10226
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska na planie stała się kobietą!

W "Klanie" zadebiutowała jako siedmiolatka. W rolę Bożeny Lubicz wciela się już... 15 lat! Oprócz tego cały czas trenuje taniec towarzyski. Jako tancerka ma na swoim koncie m.in. dwa Młodzieżowe Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwo Europy w tańcach latynoamerykańskich, dwukrotnie sięgnęła też po najwyższe trofeum podczas Mistrzostw Polski Youth. Teraz ma zostać trenerką sław w "Tańcu z gwiazdami"! Kto będzie jej partnerem?


Reklama

Na polu aktorskim na razie nie może pochwalić się wielkimi osiągnięciami. "Klan" jest jedynym serialem, w którym zagrała. Na planie serialu zmieniła się ze słodkiej dziewczynki w pewną siebie, piękną kobietę. Brak nowych propozycji filmowych czy telewizyjnych nie przeszkodził jej jednak w marzeniach o karierze aktorskiej. Niestety, w 2013 roku oblała egzaminy do Akademii Teatralnej, do których przygotowywał ją sam Piotr Cyrwus... Pomimo tego Agnieszka postanowiła się nie poddawać:

- Zamierzam się rozwijać aktorsko. W zeszłym roku rzeczywiście zdawałam do szkoły. Plan był taki, że w tym roku będę zdawała po raz drugi, ale tak się ten rok potoczył, że po prostu nie zdążyłam się przygotować i też nie miałam takiego parcia. Głos wewnętrzny mi mówi, że trzeba z tym poczekać - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska.

- Myślę o kursie aktorskim w Stanach Zjednoczonych i oczywiście o wszelkich warsztatach tutaj na miejscu. Rozmawiałam już z aktorem i reżyserem z HB Studio w Nowym Jorku. To nie jest Strasberg, do którego wszyscy jeżdżą, to chyba jest już troszeczkę przereklamowane. A mi zależy na zdobyciu umiejętności, a nie na tym, żeby mieć renomę, że skończyłam kurs w Strasbergu - dodaje gwiazdka "Klanu".

W maju ubiegłego roku odkryła nową pasję - prowadzenie bloga. Na swojej stronie dzieli się z fanami przemyśleniami o życiu, pisze o tym, jak spędza wolny czas, co ją pasjonuje i co jej... smakuje. Temat zdrowego odżywania i diety jest teraz w jej życiu szczególnie ważny. Odkąd postanowiła wrócić do tańca, wciąż gubi nadprogramowe kilogramy zgromadzone podczas przerwy w treningach...   

Od września ma zostać trenerką w "Tańcu z gwiazdami". Do swojej nowej roli podchodzi bardzo poważnie, z wielkim zaangażowaniem. Ponoć jej tanecznym partnerem będzie znany z "Pierwszej miłości" Mateusz Banasiuk!

Złośliwi zarzucają jej brak talentu czy nadwagę, fani zachwycają się jej świadomym podejściem do kariery. Choć Kaczorowska doskonale zdaje sobie sprawę, że przyjęcie oferty jednego z pism dla mężczyzn i udział w śmiałej sesji zdjęciowej mogłoby przyczynić się do ogromnego wzrostu jej popularności i spowodować, że mówiłaby o niej cała Polska, notorycznie odrzuca wszelkie oferty od redaktorów pism dla panów.   

W jej życiu pojawiła się także nowa miłość. Fani pięknej Agnieszki mogą jednak odetchnąć z ulgą. To suczka rasy Akita o dość skomplikowanym imieniu Chigiru Assari Go Namitori! Ostatnio zabrała ja nawet na wakacje do Toskanii.

Choć największe emocje wzbudziła jej utrata dziewictwa w "Klanie", teraz czekają nowe wyzwania. Jak odnajdzie się w roli żony Miłosza (Konrad Darocha)? Czy w życiu młodych państwa Kazuniów pojawi się upragnione dziecko? O tym przekonamy się już po wakacjach!

16 lipca Agnieszka obchodzi 22. urodziny. Wschodzącej gwieździe życzymy samych sukcesów!


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama