Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10099
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka Kaczorowska chwali swojego nowego partnera

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", już w piątek po raz pierwszy zatańczy w programie "Dancing with the Stars" u boku Krzysztofa Wieszczka, czyli Bartka Bachledy ze "Szpilek na Giewoncie". Aktorka i tancerka nie kryje, że jest swym partnerem zachwycona!


- Jestem bardzo szczęśliwa, że dostałam do pary takiego fajnego i zdolnego faceta! - napisała Agnieszka Kaczorowska na swoim blogu, dodając, że Krzysztof  Wieszczek to człowiek z ogromnym poczuciem humoru, z niezwykłą osobowością i z wielkim talentem do tańca.

Reklama

- Trenujemy już od ponad miesiąca i muszę przyznać, że Krzysiek od pierwszej lekcji wykonał kawał dobrej roboty! Jest pracowity, a to pierwsza cecha niezbędna do tego, aby w zupełnie nowej dziedzinie wejść na przyzwoity poziom - pochwaliła swego partnera.

Już 6 marca Agnieszka Kaczorowska i Krzysztof Wieszczek zaprezentują widzom Telewizji Polsat efekty morderczych treningów, jakim od kilku tygodni oddają się w sali ćwiczeń. W 1. odcinku show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" zatańczą foxtrota - taniec uznawany za najtrudniejszy z grupy standardowych.

- Wierzę, że Krzysiek podoła! Wciąż szlifujemy technikę, pracujemy nad "lisim" krokiem, trzymamy ramę charakterystyczną dla tańców standardowych, ale staramy się też opowiedzieć radosną historyjkę, która wprawi Was w miły nastrój - napisała Agnieszka na blogu.

Agnieszka Kaczorowska - choć przyznaje, że treningi przed występami na żywo są bardzo ciężkie - twierdzi, że czas spędzany z Krzysztofem Wieszczkiem na nauce tańca jest niezwykle przyjemny.

- Dawno się tyle nie śmiałam, co przez ostatni miesiąc - mówi.

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji "Tańca z gwiazdami" partnerem Agnieszki Kaczorowskiej był Rafał Maślak. Odpadli z rywalizacji o Kryształową Kulę w 7. odcinku show zajmując 6. miejsce. Jak myślicie, czy u boku Krzysztofa Wieszczka Agnieszka ma szansę zatańczyć w finale programu?

 

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | Krzysztof Wieszczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje