Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9884
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Agnieszka i Janusz przeprowadzą się do Francji?

Kiedy Janusz (Michał Lesień) oznajmi ukochanej, że dostał propozycję awansu, Agnieszka (Paulina Holtz) nie będzie przypuszczała, że jeśli Sokołowski przyjmie nowe stanowisko, będzie musiał przeprowadzić się do... Francji!


Reklama

W 2837. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek 24 listopada o godzinie 17.55) Janusz opowie Agnieszce o swoim spotkaniu z zarządem firmy, w której pracuje.

- Zrobiłem najlepszy wynik wśród przedstawicieli... Jestem numerem jeden w całej Europie - pochwali się, po czym doda, że za swą pracę został nagrodzony premią i podwyżką.

Agnieszka bardzo się ucieszy, ale jej głowę zaprzątać będzie akurat pomysł kupienia połowy bliźniaka i zamieszkania w sąsiedztwie Oli (Kaja Paschalska). Janusz poprosi ją, by - zanim zaczną rozmowę o ewentualnym zakupie domu - wysłuchała go do końca...

- Oprócz premii dostałem propozycję - zacznie.

- Mógłbym zostać dyrektorem na Europę! Miałbym budować nową strukturę dystrybucji... To praca w centrali. W Lille! Moglibyśmy przeprowadzić się do Francji... - powie.

Agnieszka w ogóle nie będzie chciała brać pod uwagę wyjazdu z Polski. Uzna, że kupno bliźniaka to znacznie lepszy pomysł.

- Wychowałam się w takim domu, nie w bloku. Tęsknię za tym - zacznie przekonywać Janusza, ale ten nie da za wygraną i stwierdzi, że w Lille też mogliby zamieszkać w domu jednorodzinnym.

- Jedź ze mną. Też będziesz miała dom i w dodatku zapłaci za niego moja firma - użyje argumentu, który wyda mu się nie do pobicia.

Agnieszka od razu stwierdzi, że nie będzie miała we Francji nic do roboty.

- Tu mam pozycję i jakieś perspektywy. Nie będę w nowym miejscu zaczynać od zera! - powie i da Januszowi do zrozumienia, że powinien zapomnieć o przeprowadzce do Lille, jeśli nadal chce być z nią i Zosią (Amelia Malesa).

Zdradzamy, że dwie różne wizje wspólnej przyszłości sprawią, iż związek Agnieszki i Janusza zawiśnie na włosku. Kto z nich ustąpi? Czy Sokołowski zrezygnuje z robienia międzynarodowej kariery? Czy Agnieszka zdecyduje się na wyjazd do Francji? Przekonamy się o tym już wkrótce.

Na premierowe odcinki "Klanu" TVP1 zaprasza codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Lesień | Paulina Holtz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje