Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8940
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Klan": Afera u Chojnickich! Pójdzie o Alinę!

Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) przez przypadek natknie się na Alinę (Sylwia Wysocka), która przed laty doprowadziła do rozpadu jej małżeństwa z Jerzym (Andrzej Grabarczyk). Sprawdź, jaka będzie jej reakcja!


Reklama


Zdradzamy, że w 2720. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w czwartek 19 marca o godz. 17.55 w TVP1) Jerzy w ferworze pośpiechu zapomni portfela z dokumentami. Elżbieta postanowi zawieźć mu je do pracy. Na parkingu przed jego firmą spotka... Alinę.

Tu małe wtrącenie: żeby nie denerwować Eli, Jerzy nie powiedział jej, że Alina wróciła do Warszawy i na dodatek pracuje w sąsiedztwie jego firmy. Niestety, nie przewidział tego, że panie przez przypadek mogą się spotkać, a wtedy Chojnicka pomyśli, że celowo chce przed nią coś ukryć. I tak właśnie się stanie. Z tego powodu między Chojnickimi dojdzie do kłótni.

- Elu, przecież to nieważne... Nic mnie z nią nie łączy... - wyjaśni Jerzy.

- Jakie łączy? - zdenerwuje się Chojnicka. - O czym ty mówisz? Nic nie rozumiesz? Poczułam się śmieszna! Nieważna! Bo nawet nie raczyłeś mnie poinformować! Patrzyłam na nią na tym parkingu, jakby spadła z planety Wenus...

Mąż pani nie powiedział? Ach ten Jurek... - w tym momencie Ela zacznie naśladować Alinę. - Skoro narażasz mnie na takie sytuacje, to może jednak nie jestem tą najważniejszą kobietą w twoim życiu?

Czy Jerzy zdoła przekonać Elżbietę, że wcale nie miał złych intencji?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje